béas konjac garing béas Shirataki | Ketoslim Mo
Panjelasan Produk
Bentukna sami sareng béas biasa, tapi langkung mangpaat pikeun kaséhatan. Urangbéas shiratakirendah kalori sareng karbohidrat, janten éta sampurnapangganti tuangeunupami anjeun nyobian ngirangan beurat awak atanapi ngontrol gula.Ngahijikeun éta sareng sangu sapopoé ogé aya mangpaatna.Béas konjac garingdijieun tina akar-akarnatutuwuhan konjacsareng ngagaduhan bahan-bahan anu bersih sareng tiasa dilacak, jantenkeun alternatif anu sampurna pikeun béas biasa.
Inpormasi nutrisi
| Nilai Khas: | Per 200g(sangu garing nu geus asak) |
| Énergi: | 28.4kkal/119kJ |
| Total Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 6g |
| Serat | 0.6g |
| Protéin | 0.6g |
| Natrium: | 0mg |
| Ngaran produk: | Shirataki garingBéas Konjak |
| Spésifikasi: | 200g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 5Kkal |
| Fitur: | bébas gluten/ Rendah protéin/ Rendah lemak |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji eureun (ti desain dugi ka produksi) 2. Leuwih ti 10 taun pangalaman 3. Layanan OEM ODM OBM 4. Sampel gratis 5. Kuantitas pesenan minimum anu handap |
Fakta ngeunaan Beras Konjak Shirataki
béas Shirataki(atawabéas konjac garing) dijieun tinatutuwuhan konjacsareng ngandung 97% cai sareng 3% serat.
Béas garing jadi elastis sarta mibanda tékstur kawas jeli sanggeus nyerep cai sarta direndem.
Béas konjac garing mangrupikeun katuangan anu saé pikeun ngirangan beurat awak sareng ngontrol gula, sabab unggal 100 gram béas konjac garing ngan ukur ngandung 73KJ kalori sareng 4,3 gram karbohidrat, sareng kandungan lemak sareng gulana nyaéta 0.
Tékstur béas shirataki bakal robah saatos dibekukeun, janten ulah dibekukeun produk anu didamel tina béas shirataki! Simpen dina suhu kamar!
Pitunjuk Masak
(Babandingan béas jeung cai nyaéta 1:1.2)





