ekstrak bubuk konjak organik tipung glukomanan | Ketoslim Mo
Bubuk konjaknyaéta salah sahiji jenis serat pangan anu leyur, anu struktur sareng fungsina sami sareng pektin. Serat ieu utamina diwangun ku glukomanan, anu diwangun ku subunit glukosa sareng manosa. Serat ieu utamina tumbuh di daérah Asia anu relatif haneut, sapertos Sichuan, Yunnan, Chongqing, jsb.
Bubuk konjak nyaéta kadaharan alami murni, tanpa pigmén sareng pengawet anu ngabahayakeun pikeun kaséhatan manusa. Sacara tradisional dianggo dina resep kadaharan, Cinatahu konjakdijieun tina bahan ieu sareng beunghar serat pangan sareng protéin, tapi ayeuna dianggo salaku cara alternatif pikeun ngirangan beurat awak. Éta ogé tiasa nurunkeun kadar gula getih. Peran ngirangan beurat awak.
Penampilan: bubuk bodas
Métode pangeringan: pangeringan semprot & pangeringan beku
Rasa: Rasa konjac seger
Umur simpan: 12 bulan
aditif dahareun ekstrak bubuk gom konjak tipung glukomanan
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | bubuk konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 25KG |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/tanpa gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 680KJ |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 50 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naon ari tipung konjac organik téh?
| Léngkah 1 | Mi tipung konjac aya sababaraha rupa sareng dibentuk tina akar pepelakan konnyaku imo, nyaéta pepelakan sapertos ubi liar anu asalna ti Asia. Akar pepelakan ieu ngandung seueur cai sareng serat. Tipung sayuran tina pepelakan ieu disebut konjac flour. (or) ... |
Diajar Langkung Seueur Ngeunaan Produk Ketoslim Mo
Patarosan anu Sering Ditaroskeun
Sabaraha Waktos Pangiriman Panggancangna pikeun Mi Konjak?
Naha Aya Mi Konjak anu Bersertifikat Halal?
Dupi anjeun tiasa masihan inpormasi ngeunaan mi konjak instan?
Sertifikasi Naon Anu Diperlukeun Pikeun Ékspor Konjac ka Wétan Tengah?
Di Mana Abdi Tiasa Milarian Mie Konnyaku Anu Kualitas Luhur Sareng Rendah Lemak?
Naon sabenerna konjac téh?
Kecap atanapi nami konjac panginten teu wawuh pikeun sababaraha urang, anu matak héran kumargi éta asalna ti nagara-nagara Asia. Konjac nyaéta pepelakan anu aya di Cina sareng di sakumna Asia Wétan sareng Tenggara, tapi pikeun suplemén dietary, buah konjac biasana dijadikeun bubuk teras diolah janten rupa-rupa katuangan konjac sapertos mi konjac, béas konjac, tahu konjac, jajanan konjac, jsb.
Konjac jarang pisan di Kulon sareng teu dipikanyaho naon fungsina, kecuali pikeun supplier anu khusus dina ngajual bubuk éta, éta tiasa sayogi atanapi henteu di daérah anjeun kecuali anjeun mésérna sacara online.
Naon ari glumanan téh?
Nalika anjeun milarian suplemén anu didamel tina konjac, anjeun bakal nyangka éta bakal dingaranan "Bubuk konjac organik." Glukomannan nyaéta serat anu aya dina konjac, sareng bubuk éta diklaim ngagaduhan rupa-rupa mangpaat kaséhatan anu nikmat. Ku alatan éta, bubuk anu didamel nganggo konjac dilabélan ku serat anu dikandungna, sanés ku pepelakan.



