Béas Instan Prebiotik | béas anu dipanaskeun sorangan | Béas Prebiotik Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Béas prebiotik instan anu manaskeun soranganGampang pisan dianggo sapopoé. Bisa disimpen di kantor atawa dibawa nalika hiking atawa kémping. Lamun lapar, bisa didahar kawas mi instan, jadi disebut ogé béas instan. Unggal bungkus beuratna 100 gram. Anjeun bisa nambahkeun rasa karesep atawa lauk pendamping, saperti kari jeung risotto. Mun dibawa ka luar, tinggal asupkeun béas kana wadah, eusian cai panas terus antosan sababaraha menit méméh didahar.
Ketoslim Monyaéta produsén konjac sareng grosir profésional. Anjeun tiasa ngahubungi kami pikeun kustomisasi. Naha éta jumlah ageung atanapi alit, kami bakal nyobian anu pangsaéna pikeun nyumponan kabutuhan anjeun.
KUMAHA CARANA NGONSUMEN/NGANGGO
-
Cai nu ngagolak nepi ka suhuna 100 derajat Celsius.
2. Tuang sadaya béas kana mangkok ageung atanapi dina bungkusna.
3. Tuangkeun cai panas, antoskeun sakitar 25 menit.
4. Tambahkeun sababaraha masakan atanapi bahan naon waé anu anjeun resep.
5. Mangga nikmati tuangeun anu nikmat ayeuna!
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Beras Instan Prebiotik |
| Beurat bersih pikeun mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Tipung Konjak, tipung sayuran, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/ acara luar ruangan/ Militer |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 6Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 6mg |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Anjeun tiasa naroskeun
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Patarosan: Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Jawaban: Henteu, éta aman kanggo anjeun tuang.
Patarosan: Naha mi konjac dilarang?
Jawaban: Ieu dilarang di Australia kusabab résiko kaselek.
Patarosan: Naha henteu kunanaon tuang mi konjak unggal dinten?
Jawaban: Muhun tapi henteu terus-terusan.




