Mi konjac garing Mi konjac anu séhat sareng bayem anu pangsaéna| Ketoslim Mo
Ngeunaan barang ieu
Garingmi konjakdisebut ogéMie Shirataki or Mie ajaibKonyaku (ogé katelah konjac atanapi konnyaku) nyaéta kadaharan tradisional Jepang anu didamel tina sayuran akar Konyaku. Utamana dipelak di Cina Tenggara, sareng Jepang. Éta mangrupikeun gaganti karbohidrat anu merenah sareng séhat, rendah kalori,bébas zat glutensareng vegan/vegetarian. Éta nyerep rasa-rasa éta tina katuangan anu dimasak sareng éta, ngajantenkeun raosna nikmat. Leuwih ti éta, mi konjac garing ramah keto sarengkatuangan diabetes, anu ngajantenkeun éta gaganti tuangeun anu paling séhat pikeun aranjeunna. Sareng kusabab serat leyur, jalma bakal ngarasa wareg sareng tuang kirang. Pilihan pangsaéna pikeun ngirangan beurat awak.
Tag produk
| Ngaran produk: | Mi konjac garing |
| Beurat bersih pikeun mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Tipung Konjak, Tipung kécap héjo, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 2% |
| Fitur: | bébas gluten/, rendah lemak/ |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Cara Ngonsumsi/Nganggo
1. Kulub cai dina panci teras lebetkeun mi konjak garing kana éta.
2. Angkat mie teras kulub salami sakitar 5 menit.
3. Tiriskeun nepi ka garing tuluy tambahkeun saos atawa bumbu naon waé, wilujeng tuang!
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 369Kkal |
| Protéin: | 14.9g |
| Lemak: | 0.9g |
| Karbohidrat: | 74g |
| Natrium: | 18mg |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Naon ari konjac garing téh?
Mie panjang bodas konjak garing nyaéta mie tradisional anu didamel tina konjak, anu biasana dijual seger dina kantong anu dieusi cai. Nanging, produk anu inovatif ieu dikeringkeun sareng dikomprés ku mesin janten bentuk buleud sareng lonjong, anu ngajantenkeun langkung gampang disimpen sareng dimasak.
Dupi anjeun tiasa mésér mi shirataki garing?
Rasana saeutik pisan, janten cocog pisan sareng seueur bahan sareng saos anu béda. Mi konjak umum nyaéta "baseuh" sareng "garing", sareng ogé sayogi dina rupa-rupa bungkusan, sapertos kantong, kotak, kotak aluminium foil, jsb.
Kumaha carana masak mi konjac garing?
Asupkeun mi garing kana mangkok, tuang kana cai nu ngagolak teras rendem salami 10 menit. Mi garing laun-laun bakal lemes. Kulub cai dina panci, tambahkeun mi, masak salami 10 menit, tambahkeun bahan-bahan, bumbu sareng lauk pauk, teras sendok sareng tuang.
Naha mi konjak saé kanggo anjeun?
Tangtosna, mi konjak henteu ngan ukur tiasa ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih, tapi ogé ngaleungitkeun kabebeng ku cara ngabersihkeun peujit. Upami anjeun hoyong séhat, diet sareng olahraga anu séhat sareng wajar penting pisan.




