Konjac béas keto | Ketoslim Mo oat béas konjac | shirataki dahareun penderita diabetes
Ngeunaan barang
Jenis béas sedeng mibanda kandungan aci anu leuwih handap dibandingkeun jeung béas pondok, anu gumantung kana métode masak jeung rupa-rupa béasna, bisa ngahasilkeun tékstur anu leuwih creamy tinimbang lengket dina masakan. Variétas béas sedeng utama anu dipaké dina risotto nyaéta béas Carnaroli jeung arborio.
Béas Konjac Keto: KonjakBéas Mutiara Oat, ogé katelahSangu Ajaib or Béas Shirataki, nyaéta kadaharan anu ramah keto sareng ogé cocog pikeun penderita diabetes. Dijieun tinaakar konjac, éta beunghar kukonjac glukomanan.
Béas Konjac Oatnambihan tipung oat kana béas konjac dasar, masihan rasa sareng serat sapertos oat. Éta mangrupikeun gaganti béas anu sampurna pikeun diet keto sareng rendah karbohidrat. Konjac didamel tina 97% cai sareng 3% serat pepelakan konjac. Éta mangrupikeun katuangan rendah kalori alami, ogé rendah lemak sareng bébas gula, sareng ogé cocog pikeun penderita diabetes pikeun ngagunakeunana salaku katuangan pokok.
•Kalori Rendah/Lemak/Karbohidrat
• Bébas zat gluten
• Ramah pikeun Diabétes
Ieu lain hartina anjeun teu bisa ngarasakeun kadaharan anu nikmat nalika anjeun keur diet. Konjac Oat Pearl Rice bisa nyugemakeun napsu dahar jeung kabutuhan ngurangan beurat awak anjeun. Produk kami kabéh disertifikasi ku organisasi otoritatif saperti HACCP, IFS, BRC, jsb., sarta kasalametan sarta kaséhatan salawasna diutamakeun.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
Tag Produk
| Ngaran produk: | Béas mutiara konjac oat |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas zat gluten/ Protéin rendah/serat anu luhur |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina2. Leuwih ti 10 taun pangalaman 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 37kJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0.46g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
- Goreng irisan bawang bodas nganggo minyak alpukat dugi ka warnana rada coklat keemasan
- Sisihkan minyak bawang bodas, ngan nyésakeun 0,5 séndok makan dina katél sareng mentega anu dicairkeun ku ghee.
- Tumis sangu shirataki rendah karbohidrat sareng uyah sareng lada dugi ka sangu mimiti meletek
- Singkirkeun sangu teras tambahkeun amino kalapa teras balurkeun sangu kana saosna.
- Singkirkeun sangu teras tambahkeun endog anu dikocok dugi ka janten endog orak-arik anu lemes
- Aduk rata lalu balur telur hingga tidak encer lagi.
- Hias ku daun kucai, kécap bawang bodas goreng, teras sajikeun minyak bawang bodas salaku pendamping!
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.





