Béas Shirataki nganggo Serat Oat | Pabrik Béas Konjac KETO | Ketoslim Mo
Béas Konjac OatsBahan utama nyaéta konjac (beunghar kuglukomanan) sareng serat oat, anu beunghar ku serat pangan. Henteu aya lemak, henteu aya karbohidrat, henteu aya gula, ngan ukur 9Kkal per bungkus.Béas konjakkatelah ogé salakubéas ShiratakiUpami anjeun prihatin ngeunaan diet rendah kalori, rendah karbohidrat atanapi bébas gluten, éta sanés hartosna anjeun henteu tiasa ngaraosan masakan sangu anu nikmat. Sangu oatmeal konjac, anu henteu gaduh rasa khusus, hartosna anjeun tiasa nganggo kombinasi acak moal mangaruhan kombinasi bahan-bahanna.
Ketoslim Mofokus kana janten grosirkadaharan konjacAnjeun tiasa mésér barang ti perusahaan kami teras nyebarkeunana. Poténsi pasar katuangan konjac ageung pisan. Kami ogé bakal nyayogikeun pangalaman penjualan anu beunghar supados anjeun tiasa ilubiung dina transformasi katuangan konjac.
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 37kJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Tag Produk
| Ngaran produk: | Béas Mutiara Konjac Oat |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/tanpa lemak/serat tinggi |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina2. Leuwih ti 10 taun pangalaman 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Jalma-jalma ogé nanya
Pikeun kaseueuran jalmi, éta aman, kedah ningali pitunjukna kalayan saksama.
Sapertos ngirangan beurat awak, nurunkeun tekanan darah tinggi, sareng ningkatkeun asupan serat anu diperyogikeun ku awak.
Beras Ajaib nyaéta béas shirataki anu didamel tina tipung pepelakan Konnyaku Imo (konjak).
Rasana hambar jeung kenyal.
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu wajar sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna. Kaunggulan kami: • 10+ taun pangalaman industri; • 6000+ daérah penanaman pasagi; • 5000+ ton output taunan; • 100+ karyawan; • 40+ nagara ékspor.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Sabaraha karbohidrat anu dikandung dina béas konjac oat?
Éta ngandung 3 gram total karbohidrat, 10 kalori, sareng 0 gram karbohidrat bersih.
Kumaha rasana oatmeal konjac?
Lamun disiapkeun jeung dimasak kalawan bener, oatmeal téh teu boga rasa. Béasna téh téksturna kenyal kawas jeli. Sapertos anu dijelaskeun, bau hanyir asalna tina larutan cai dina bungkusna, janten anjeun kedah ngumbah béas numutkeun pitunjukna, teras goreng béas dina katél garing tanpa minyak pikeun miceun caina sagemblengna sateuacan nambahkeun bumbu.





