Pabrikan mi konjak Shirataki grosir pasta kurus rasa diet| Ketoslim Mo
Mie konjak Shiratakidisebut ogé mi ajaib, Fiturna nyaéta kalori rendah, karbohidrat rendah sareng serat tinggi, bébas gluten, didamel tinaglukomanan, hiji jinis serat anu asalna tina akar pepelakan konjac. Tutuwuhan konjac tumuwuh di Jepang, Cina sareng Asia Tenggara. Éta ngandung saeutik pisan karbohidrat anu tiasa dicerna — tapi kaseueuran karbohidratna asalna tina serat glukomanan. "Shirataki" dina basa Jepang hartosna "curug bodas,” anu ngagambarkeun penampilan mi anu transparan. Éta didamel ku cara nyampur tipung glukomanan sareng cai biasa sareng sakedik cai jeruk nipis, anu ngabantosan mi tetep bentukna.
Mi konjak Shirataki urang mangrupikeun jinispasta ipis, tapi kadaharan séhat alami, éta ngabantosan ngirangan beurat awak, serat pangan anu aya dina konjac ngalambatkeun ngosongkeun lambung, janten jalma tetep wareg langkung lami sareng tungtungna tuang kirang. Leuwih ti éta, Glucomannan parantos kabuktosan ngabantosan nurunkeun kadar gula getih dina jalma anu ngagaduhan diabetes sareng résistansi insulin.
Fitur:
- • Keto • Ramah Gula Darah
- • Bébas Gluten • Bébas Sikian
- • Vegan • Bebas kécap
Pituduh:
- 1. Panaskeun oven ka 350°F (175°C).
- 2. Bilas mie dina cai ngocor sahenteuna dua menit.
- 3. Pindahkeun mi kana katél teras masak dina seuneu sedeng-luhur salami 5–10 menit, aduk sakapeung.
- 4. Sabot mi keur diasakan, oles ramekin 2 cangkir ku minyak zaitun atanapi mentega.
- 5. Pindahkeun mi anu tos asak kana ramekin, tambahkeun bahan-bahan sésana teras aduk rata. Panggang salami 20 menit, kaluarkeun tina oven teras sajikeun.
Tag Produk
| Ngaran produk: | Shiratakimi kanjac |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Umur simpan | 12 bulan |
| Fitur: | bébas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat luhur |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 21Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7mg |
FAQ:
1. Naha mi konjak dilarang?
Bkusabab seringna aya halangan peujit atawa tikoroBarudak sareng awéwé anu hamil atanapi nyusuan teu kedah nginum suplemén konjac.
2. Naha mi konjak goréng pikeun anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
3. Naon bédana antarami konjakjeungmi shirataki?
konjak bentukna pasagi panjang sedengkeun shirataki bentukna siga mi.
4. Naha mi Shirataki goréng kanggo anjeun?
Henteu, sami sareng mi konjak, anu didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat badan.
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.







