Mie Shirataki Instan Pangganti Dahareun Siap Saji
Mie Shirataki siap saji ti Ketoslim Mo mangrupikeun alternatif tuangeun anu merenah sareng nikmat. Didamel tina shirataki, mie ieu rendah kalori, rendah gula sareng tinggi serat, jantenkeun pilihan anu cerdas pikeun nyumponan kabutuhan diet anjeun. Naha anjeun nuju damel, nuju di perjalanan, atanapi nuju buru-buru, Mie Shirataki instan kami bakal nyayogikeun tuangeun anu gancang sareng gampang!
Pilihan Rendah Kalori:Ngarasakeun tuangeun anu nikmat tanpa komitmen. Mi Shirataki kami rendah kalori sareng mangrupikeun pilihan anu pangsaéna pikeun anu sadar kana beurat awak.
KANDUNGAN GULA RENDAH:Alternatif tuangeun urang pikeun mi shirataki mangrupikeun pilihan anu saé pikeun anu ngawaskeun konsumsi gula na. Mi ieu ngandung sakedik gula sareng mangrupikeun pilihan anu langkung saé tibatan mi tradisional.
KANDUNGAN SERAT TINGGI:Ningkatkeun struktur peujit anu séhat ku Mi Shirataki anu beunghar serat. Serat ngabantosan asimilasi sareng ngabantosan anjeun ngaraos wareg langkung lami, jantenkeun éta tambahan anu saé pikeun rencana tuangeun anjeun.
Kanyamanan dina waktu anu singget:Boh anjeun keur di tempat damel, keur balayar, atawa keur di perjalanan, mi shirataki nu siap saji ieu bisa jadi pangganti mi shirataki nu gancang jeung gampang didahar. Nikmati hidangan nu nikmat jeung ngeunah tanpa kudu repot masak.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie Shirataki Jamur Instan/Mie shirataki instan pedas |
| Bahan Utama: | Cai, bubuk Konjak |
| Fitur: | Rendah kalori\ Rendah gula\ Tinggi serat\ Merenah didahar |
| Fungsi: | Ngurangan Beurat Badan, Ngurangan Gula Darah, Pangganti Kadaharan Vegetarian |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Beurat bersih: | 230g |
| Karbohidrat: | 2.9g/3.0g |
| Kandungan Lemak: | 0g |
| Umur simpan: | 16 Bulan |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Pakét Kulawarga, Curah, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji eureun |
| 2. Leuwih ti 10 taun pangalaman | |
| 3. OEM ODM OBM sayogi | |
| 4. Sampel gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
Inpormasi Gizi
| Fakta Nutrisi | |
| 2 porsi per wadah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah Per porsi: | 23 |
| Kalori | |
| %Nilai Harian | |
| Total Lemak 0g | 0% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 2.9g | 1% |
| Protéin 0.7g | 1% |
| Serat Pangan 4.3g | 17% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebet 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 477mg | 24% |
| Sanés sumber kalori anu signifikan tina lemak, lemak jenuh, lemak trans, koléstérol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium sareng beusi. | |
| *Persen Nilai Harian dumasar kana diet 2.000 kalori. | |
| Fakta Nutrisi | |
| 2 porsi per wadah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah Per porsi: | 24 |
| Kalori | |
| %Nilai Harian | |
| Total Lemak 0g | 0% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 3.0g | 1% |
| Protéin 0.7g | 1% |
| Serat Pangan 4.3g | 17% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebet 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 524mg | 26% |
| Sanés sumber kalori anu signifikan tina lemak, lemak jenuh, lemak trans, koléstérol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium sareng beusi. | |
| *Persen Nilai Harian dumasar kana diet 2.000 kalori. | |
Gambar Rincian
Métode Masak
Skenario anu Lumaku
Pabrik









