Béas Rendah Karbohidrat,Beas Mutiara Bodas Konjac | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Bahan-bahan utama tinabéas mutiara konjacnyaéta: akar konjac sareng cai; bahan utama konjac nyaéta glukomanan, nyaéta serat pangan anu mangpaat pikeun awak manusa. Saatos lebet kana peujit, éta bakal nyerep cai sareng ngabareuhan pikeun ngahasilkeun rasa wareg, sahingga ngirangan tuang; kadua, éta ogé gaduh pangaruh pikeun ningkatkeun lingkungan peujit, ngagancangkeun peristalsis peujit sareng ningkatkeun kabebeng. Dina waktos anu sami, béas konjac henteu ngandung gula, kalori rendah, sarengkarbohidrat rendahÉta tiasa ngagentos béas biasa sareng mésérKetoslim Mokonjakbéas mutiarapikeun ngajantenkeun diet anjeun langkung séhat.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Béas mutiara konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 125KJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 6.4g |
| Natrium: | 12mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naha anjeun terang béas mana anu ngandung kandungan karbohidrat panghandapna?
| Léngkah 1 | Anu anjeun teu acan terang nyaéta béas liar ogé mangrupikeun sumber anu saé pikeun sababaraha nutrisi sanésna, kalebet séng, vitamin B6, sareng asam folat. Béas liar ngagaduhan kandungan karbohidrat anu langkung handap tibatan jinis béas anu sanés, kalayan 32 gram karbohidrat bersih per cangkir béas asak (164 gram). |
| Léngkah 2 | Salajengna nyaéta béas anu didamel tina konjac, sabab konjac sorangan mangrupikeun pepelakan hidrat rendah karbohidrat, katuangan anu aya hubunganana sareng konjac anu dihasilkeun ku éta, kalori ogé rendah pisan, langkung seueur teu kedah hariwang ngeunaan masalah kadar gula getih. |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Naon ari béas konjac téh?
Béas konjac jieunan didamel tina bubuk konjac anu lemes sareng bubuk mikro kalayan téknologi anu unik. Bentukna mirip béas alami, rasana lemes sareng ketan, elastis, tiasa diasakan kalayan bébas serat kasar énergi panas anu handap béas jieunan énggal.
béas mana anu paling handap karbohidratna?
Kadaharan rendah karbohidrat utamina nyaéta sangu, gandum, jagong, oat sareng katuangan sanésna, teras kalori panghandapna nyaéta béas Konjac, serat anu luhur sareng kalori anu rendah, sareng konjac didamel tina béas oat, salian ti bubur béas, masak bubur jawawut, bubur béas, atanapi bubur tuangeun, kalori na dibandingkeun sareng béas, langkung handap, ogé mangrupikeun pilihan anu saé.
Naon bédana béas konjac sareng béas mutiara konjac?
Komposisi béas konjac sareng béas mutiara konjac sami, nyaéta bubuk halus Konjac, bahan utama nyaéta bubuk mikro, didamel nganggo prosés anu unik, beunghar serat pangan, cai rendah karbon sareng panas rendah, bédana utamina aya dina bentukna anu henteu sami, béas konjac utamina béas bulir panjang, sareng béas mutiara buleud. Teu aya bédana dina rasa, béas konjac tiasa ditambihkeun kana bahan sanés pikeun ngadamel rasa béas anu sanés.



