Topping Jelly Konjac jelly buah bubble tea kenyal Ketoslim Mo
Ngeunaan barang ieu:
Topping jeli konjak: Wangunna siga bal, rasana kenyal, rasa kunyahna Q bounced. dijieun tina konjac, tutuwuhan anu pinuh kuserat pangan, ditambahkeun teu ngan ukur kana bubble tea tapi ogé kana sagala rupa tea atanapi tea susu anu anjeun resep, Kami nyayogikeun konsumén kombinasi sareng ideu anu langkung kreatif Nyiptakeun kamungkinan inuman anu teu terbatas. Lemes sareng adiktif renyah, jeli Konjac mangrupikeun alternatif anu langkung saé pikeun anjeun sareng séhat pikeun mutiara tapioka! Ieu rendah lemak anu populérjajananti Asia nambihan tékstur & rasa tambahan kana ramuan karamel ieu pikeun rasa sensasional anu bakal anjeun resep - tanpa kalori sareng karbohidrat tambahan.
• pinuh ku serat pangan, anu ngajantenkeun anjeun ngaraos wareg sareng tuang kirang.
• Puaskeun rasa hayang nginum téh amis anjeun ku duo Gula Coklat anu nikmatTeh Susu& jeli anu kenyal pisan dina sirop karamel anu leueur sareng nikmat pisan. Manjakan diri anjeun ku inuman kualitas Starbucks kalayan harga anu langkung mirah.
• Opat rasa: Rasa asli, Rasa gula beureum,Matcharasa jeung rasa Sakura.
Atribut
1. Siap dianggo
2. Simpen di tempat anu tiis sareng garing, teu acan dibuka salami 1 taun
3. Dianggo pikeun inuman tiis, raosna langkung saé
Tag Produk
| Ngaran produk: | Jeli konjaktopping |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/ protéin rendah/serat anu luhur |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina2. Leuwih ti 10 taun pangalaman 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 345Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 20.3g |
| Natrium: | 17mg |
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Jalma-jalma ogé nanya
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.

Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.






