Béas gandum | Rasa béas konjak Asia, Rendah karbohidrat | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Béas kentel konjac oatmealnyaéta béas instan, bahan utama nyaéta oatmeal sareng béas konjac. Oat beunghar serat pangan, sareng konjac beunghar glukomanan sareng serat pangan, janten ieu mangrupikeun béas séhat kalayan kandungan serat anu luhur. Éta tiasa ningkatkeun pencernaan peujit, ngajaga kaséhatan peujit, sareng ningkatkeun lingkungan peujit. Oat konjac sareng béas kasar henteu ngandung gula sareng ogé saé pikeun penderita diabetes. Ngadaharna salaku katuangan pokok tiasa ngajaga atanapi nurunkeun gula getih.
Fitur
• Nol lemak, nol gula, rendah kalori
• Beunghar serat
• bébas zat gluten
Ieu kadaharan halal parantos lulus sertifikasi HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher sareng sertifikasi sanésna, jantenkeun kadaharan halal anu sampurna.
Tag Produk
| Ngaran produk: | Béas kasar konjac oat |
| Beurat bersih pikeun mi: | 336g |
| Bahan Utama: | Béas konjac (cai, bubuk konjac, aci tapioka), gandum |
| Fitur: | bébas gluten/bébas lemak/ |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Buka bungkusna.
2. Tambahkeun masakan atanapi saos naon waé, lauk kanggo didahar.
3. Siap didahar, béas konjak mangrupikeun katuangan gancang saji anu tiasa anjeun nikmati.
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 316Kkal |
| Protéin: | 1.4g |
| Lemak: | 1.1g |
| Karbohidrat: | 14.8g |
| Natrium: | 8mg |
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.






