Pasta Konjac Ipis Rasa Tomat Vegan Ketoslim Mo Kadaharan Alami Bihun
Mi instan, rasa tomat, salah sahiji séri anu paling laris. Biasana disebut shiratakimi, mi konjac nyaéta mi anu didamel tina umbi tina ubi konjac. Éta mi anu saderhana, ampir transparan anu ngagaduhan rasa naon waé anu dipasangkan sareng éta. ogé katelah mi Miracle, mi Shirataki, teu sapertos séri anu sanés, mi instan ngagaduhan langkung seueur énergi, masih seueur serat, seueur karbohidrat (saeutik tibatan mi biasa), ieuBihun(spaghetti) mangrupikeun pilihan anu idéal pikeun genah, anjeun tiasa ngaraosan tuangeun anu ngeunah saatos nampi pangiriman.
| Ngaran produk: | mie tomat instan |
| Beurat bersih pikeun mi: | 180g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Umur simpan: | 9 bulan |
| Fitur: | bébas gluten/serat luhur |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 254KJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 1.7g |
| Karbohidrat: | 8.2g |
| Natrium: | 980 mg |
| Serat: | 6.4g |
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.

Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.







