mie ajaib konjac Laris Mie Bayem Konjac | Ketoslim Mo
Mie Ajaib Bayem Premium
Misi kami
Misi kami nyaéta pikeun nyayogikeun katuangan anu nikmat sareng alami ka masarakat supados masarakat tiasa ngaraosan éta kalayan katengtreman pikiran. Dahar anu saé sareng hirup anu séhat.
Naon ari konjac téh?
Ieu mangrupikeun pepelakan alami anu tumbuh di pagunungan Asia Wétan. Tutuwuhan ieu dikenal sacara lega di Cina sareng Jepang pikeun mangpaat kaséhatanna.
Kami nganggo serat anu diekstrak tina akar pepelakan sareng nyampurna sareng cai pikeun ngadamel anu nikmat sareng séhat.mi konjac bayem,sareng ogé tiasa ngadamel mi gaya anu sanés, sapertos mi konjak sareng sajabana.
Naon anu ngabédakeun Bueno Lean?
Mie Shirataki BayemDibandingkeun sareng produk sanés anu aya di pasar, mie ajaib premium kami nambihan sakedik bubuk bayem pikeun masihan tékstur sareng rasa anu langkung saé.
Salian ti éta, mi ieu teu boga bau amis kawas mi Shirataki lianna!
Mie Instan Nu Laris Sakantong Mie Konjak 270 g Mie Bayem Konjak Héjo Kaséhatan
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie Bayem Konjak-Ketoslim Mo |
| Wangun mi: | Spaghetti,Fettuccine,Tagliatelle |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/bébas lemak/gula,rendah karbohidrat/serat luhur |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 6 kkal |
| Protéin: | 0 g |
| Lemak: | 0 g |
| Lemak Trans: | 0 g |
| Total Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naha anjeun tiasa tuang mi shirataki unggal dinten?
| Léngkah 1 | Mie ampir sadayana dijieun tina serat....Upami awak anjeun tiasa nahan éta (sareng seueur jalmi anu henteu tiasa), tuang éta sakali-kali tiasa mangpaat, tapi tuang éta sanajan sakali sapoé tiasa gaduh pangaruh anu goréng kana sistem pencernaan anjeun, janten disarankeun pikeun ngagabungkeun nutrisi éta. |
| Léngkah 2 | Mie Shirataki tiasa dikulub, digoréng atanapi disajikeun tiis ogé. Mie ieu moal leuleus lila-lila janten cocog pikeun tuangeun anu anjeun masak sateuacanna sareng disajikeun engké sapertos kotak makan siang ogé. |
Anjeun ogé panginten resep
Naha mie ajaib tiasa ngajantenkeun beurat awak naék?
Mie ajaib mangrupikeun kadaharan ajaib anu ngeunah sareng rendah kalori. Mie ieu beunghar ku glukomanan, serat anu ngagaduhan mangpaat kaséhatan. Kanyataanna, seueur panilitian anu nunjukkeun yén glukomanan henteu ngan ukur tiasa ngabantosan anjeun ngirangan beurat awak, tapi ogé ngabersihkeun peujit anjeun sareng ngaleungitkeun kabebeng.
Naha mi shirataki bisa nyieun urang ee?
Sapertos sumber serat leyur anu sanés, mi shirataki tiasa ngabantosan nyerna sareng ningkatkeun gerakan peujit anu teratur. Ieu tiasa ngabantosan jalma anu ngalaman kabebeng atanapi anu hoyong ningkatkeun asupan seratna pikeun ningkatkeun nyerna sacara umum. Mi shirataki henteu dicerna sacara lengkep. Nalika aranjeunna gerak, aranjeunna ngarangsang otot dina peujit. Éta ngabersihkeun saluran pencernaan sareng ningkatkeun konsistensi tai anu lemes nalika aranjeunna kaluar.
Naha Mie Ajaib ngagaduhan nilai gizi?
Gizi. Éta kusabab éta ngan ukur serat sareng cai sareng henteu ngandung vitamin atanapi mineral naon waé. Serat pangan ngabantosan ngajaga fungsi peujit normal awak manusa sareng katelah nutrisi katujuh dina awak manusa.



