Sangu Anu Diasakan Beras Konjak Serat Tinggi | 0 gula, béas rendah kalori | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Ketoslim MoSerat Tinggi Anu Dimasak SateuacannaBéas Konjaknyaéta kadaharan anu luhur seratna sareng rendah lemak. Ieu dijieun tina konjac biasa sareng beunghar serat pangan, anu ningkatkeun kaséhatan saluran cerna sareng ngontrol kadar gula getih. Ieu idéal pikeun anu hariwang ngeunaan diet.
Ngeunaan barang
1. RENDAH LEMAK:Serat anu luhur sateuacannabéas konjaknyaéta kadaharan anu rendah lemak. Ieu leuwih handap lemak dibandingkeun sareng sangu biasa atanapi kadaharan pokok anu sanés, anu ngabantosan ngontrol asupan kalori. Ieu mangrupikeun pilihan anu pangsaéna pikeun jalma anu hariwang ngeunaan kaleuwihan beurat awak sareng kaleuwihan lemak.
2. SERAT KADAHARAN TINGGI:Serat anu luhur sateuacannabéas konjakbeunghar ku serat pangan. Serat pangan penting pisan pikeun kaséhatan saluran cerna, ningkatkeun gerakan peujit, nyegah kabebeng sareng ngabantosan ngontrol napsu. Milih serat anu luhurbéas konjaksalaku kadaharan pokok tiasa ningkatkeun asupan serat sareng ningkatkeun fungsi peujit anjeun.
3. BEBAS GLUTEN:Serat Tinggi anu tos dimasak sateuacannaBéas Konjaknyaéta kadaharan bébas gluten pikeun jalma anu sénsitip kana gluten atanapi paranoia gluten. Gluten nyaéta protéin anu aya dina seueur séréal, tapi tiasa nyababkeun réaksi karentanan anu teu nyaman atanapi teu nguntungkeun dina sababaraha jalma. Ku milih anu bébas glutenbéas konjak, anjeun tiasa ngaraosan kadaharan pokok anu ngeunah bari ngajauhan masalah anu aya hubunganana sareng gluten.
Inpormasi Gizi
| Fakta Gizi | |
| 2 porsi per wadah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah Per porsi: | 334 |
| Kalori | |
| %Nilai Harian | |
| Total Lemak 0.6g | 1% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 72g | 24% |
| Protéin 5.1g | 9% |
| Serat Pangan 8.1g | 32% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebet 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 0g | 0% |
| Sanés sumber kalori anu signifikan tina lemak, lemak jenuh, lemak trans, koléstérol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium sareng beusi. | |
| *Persen Nilai Harian dumasar kana diet 2.000 kalori. | |
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Beras Konjak Serat Tinggi anu tos diasakan sateuacanna |
| Bahan Utama: | Sangu,bubuk konjac, aci jagong (tahan) amilosa tinggi |
| Fitur: | Bébas zat gluten/Rendah Lemak/Serat Tinggi/Bebas Natrium |
| Fungsi: | Ngurangan Beurat Badan, Ngurangan Gula Darah, Pangganti Kadaharan Vegetarian |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Beurat bersih: | 80-120g (tiasa disaluyukeun) |
| Serat pangan: | 8.1g |
| Kandungan Lemak: | 0.6g |
| Umur simpan: | 12 Bulan |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji eureun |
| 2. Leuwih ti 10 taun pangalaman | |
| 3. OEM ODM OBM sayogi | |
| 4. Sampel gratis | |
| 5. MOQ Leutik |
Gambar Rincian
Skenario anu Lumaku
Pabrik






