Sangu anu manaskeun sorangan, gaganti tuangeun gancang saji pikeun kémping | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang ieu
Béas konjak anu tiasa dipanaskeun sorangan ngandung wadah anu tiasa dipanaskeun, janten langkung gampang sareng langkung gancang didahar, sareng beuratna anu langkung hampang ngajantenkeun langkung gampang dibawa.Béas konjak bisa ngagantikeun béas bodase, sareng kandungan karbohidratna 80% langkung handap tibatan sangu bodas. Éta mangrupikeun sangu anu séhat kalayan rendah lemak, rendah kalori sareng nol gula.Ketoslim Moparantos nalungtik kumaha carana mawa béas konjak langkung jero kana kahirupan konsumen.Sangu anu manaskeun soranganngajantenkeun éta merenah sareng gancang, ngirangan waktos anu dianggo ku konsumen pikeun masak.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Sangu anu dipanaskeun sorangan |
| Beurat bersih pikeun mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Béas, aci jagong anu tiasa didahar, éster asam lemak mono-digliserida, kalsium dihidrogén fosfat, tipung konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | Bébas gluten/Nol lemak/Ramah keto |
| Fungsi: | Siap didahar/didahar |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 355Kkal |
| Protéin: | 6.4g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 80.8g |
| Natrium: | 0mg |
KUMAHA CARANA NGONSUMEN/NGANGGO
1. Tambahkeunmasakan anu dimasakjeung sangu kana mangkok leutik
2. Teundeun bantalan pemanas teras tuangkeun cai suhu ruangan kana mangkok ageung ka handap kana mangkok alit.
3. tempatkeun mangkok leutik di luhur mangkok badag. Tutup sadayana ku tutupna.
4. Antosan sakitar 15 menit.
5. Salami uap kaluar tina mangkok, mangga nikmati jusna!
FAQ
Bahan utama nyaéta béas garing, sareng réaksi kantong pemanas sareng cai dianggo pikeun manaskeun béas ngalangkungan cai.
Tuangkeun béas kana wadah béas teras tambahkeun cai secukupnya; buka bungkus pemanasna, tambahkeun cai tiis secukupnya, antosan dugi ka bungkus pemanasna ngaleupaskeun panasna, teras nikmati saatos 15 menit.
cai supaya kontak jeung Kalsium Oksida. Réaksi alami éksotérmik tuluy dimimitian anu ngahasilkeun panas.
Panas dihasilkeun ku réaksi éksotérmik anu disababkeun ku cara nambahkeun cai suhu kamar kana mineral bubuk sapertos magnésium, beusi, sareng uyah. Bungkusna dirancang supados cai panas aya di handapeun baki kadaharan sareng ngukusna.
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Patarosan: Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Jawaban: Henteu, éta aman kanggo anjeun tuang.
Patarosan: Naha mi konjac dilarang?
Jawaban: Ieu dilarang di Australia kusabab résiko kaselek.
Patarosan: Naha henteu kunanaon tuang mi konjak unggal dinten?
Jawaban: Muhun tapi henteu terus-terusan.





