Mie fettuccine Shirataki rendah kalori fettuccine bayem konjac | Ketoslim Mo
Kulubkeun cai dina panci sedeng. Tiriskeunmi fettuccine bayemdina saringan teras bilas ku cai tiis salami 30 detik. Lebetkeun mi kana cai nu ngagolak teras masak salami 2-3 menit.mi bayemmoal luntur nalika diasakan sabab teu robah warna. Éta mangrupikeun pilihan anu saé pikeun sarapan, tuang siang sareng tuang wengi, sareng anjeun tiasa ngahakan éta kalayan percaya diri. Fettuccine bayem konjac ogé mangrupikeun jinisfettuccine konjac.
grosir mi shirataki tanpa lemak pasta konjac fettuccine bayem tanpa kalori
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie bayem konjak-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Informasi Gizi Mie Bayem
| Énergi: | 6Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 0mg |
Kalori Mie Bayem
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naon ari mi fettuccine Shirataki téh?
| Léngkah 1 | Tagliatna konjac sareng bayem nyaéta campuran bubuk konjac sareng bayem alami Asia. Sakabéh bungkusna ngandung 20 kalori sareng 6 gram karbohidrat. |
| Léngkah 2 | Mie Shiratakinyaéta kadaharan rendah karbohidrat anu ngandung sababaraha kalori per porsi. Mi Shirataki ramah keto sabab rendah karbohidrat |
Anjeun ogé panginten resep
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami




