jajanan konjac Ketoslim Mo rasa sauerkraut kadaharan vegetarian 22g
Ngeunaan barang ieu:
Konjakjajanan: Jajanan konjac kami ogé disebut LaTiao di Cina, bentukna sami sareng jajanan WeiLong, sareng jajanan konjac kami didamel tina akar konjac, Sadaya katuangan séhat alami, pinuh kuserat pangan,tékstur jajanan éta téh siga konjac nu kenyaljeliAranjeunna nempatkeun bubble tea, tapi anu ieu rada "langkung garing".
Alternatif rasa: Aya opat rasa anu tiasa dipilih, rasa sauerkraut hotpot lada sareng rasa cabé acar, buka bungkusna sareng anjeun bakal ngambeu seungitna, rasa anu béda-béda masihan anjeun rarasaan anu béda, upami anjeun tiasa nyandak rasa lada, cobian anu lada, upami anjeun resep rasa haseum, cobianasinan kubisrasa.
Gampang dibawa: Unggal bungkus ngandung 22g (20g pikeun rasa lada), anjeun tiasa ngaraosan jajanan konjac di bumi sareng upami anjeun hoyong ngabagikeun ka réréncangan atanapi mawa éta ka luar, tinggal simpen dina saku, nikmati rasa anu nikmat iraha waé sareng dimana waé!
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Buka bungkusna.
2. Siap didahar.
Tag Produk
| Ngaran produk: | Konjac snack rasa sauerkraut |
| Beurat bersih pikeun mi: | 22g |
| Bahan Utama: | Cai, Bubuk Konjak, Cabe acar (cabe jawawut), minyak rapeseed, aci, uyah anu tiasa didahar, lada, gula bodas, rempah-rempah, ekstrak ragi, Aditif dahareun (natrium glutamat, 5'-rasa nukléotida disodium, asam laktat, asam asetat, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asam sitrat, natrium laktat), sari anu tiasa didahar |
| Umur simpan: | 9 bulan |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 295kJ |
| Protéin: | 1.1g |
| Lemak: | 3.2g |
| Karbohidrat: | 4.5g |
| Serat pangan | 7.2g |
| Natrium: | 1380mg |
Tanya Jawab
Naon ari jajanan konjac téh?
Sekilas mah, sigana jajanan ieu dijieunna tina cumi-cumi atawa gurita. Tapi kanyataanna, jajanan ieu dijieunna tina tipung konjac. Jajanan ieu dibungkus sacara individual sangkan gampang didahar, jadi bisa dibawa ka mana waé. Unggal bungkusna ngan ukur ngandung 26kkal, lumayan lumayan pikeun jajanan biasa.
Naon ari jajanan Weilong téh?
Weilong Foods nyaéta mérek kadaharan ringan anu ngahasilkeun sareng ngadamel mi lada, kadaharan ti laut garing, sareng séri kadaharan ringan anu sanésna.
Naon anu nikmatna Weilong?
Inpormasi Umum Weilong Delicious Global Holdings.
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.

Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami





