mie enol kalori kadaharan lengkep Grosir mie rumput laut Konjac | Ketoslim Mo
Unggal 100 grammie nol kalorisakabéhnakadaharanNilai kalorina sami sareng sakitar 1 kripik kentang sareng 0,2 cau, asupan kalori anu langkung sakedik sami sareng jogging awéwé normal 1 jam, ngojay 1,5 jam, yoga 3 jam,pasta rendah karbohidrat, rasa Q maén cara anu kuat, tiasa ngagoréng, ngagolak, sup, nyampur
Grosir mie baseuh murni spaghetti konjac rendah karbohidrat Mie rumput laut konjac
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | mie rumput laut konjac kadaharan lengkep-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mi konjak nol |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 4Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.1g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Mi naon anu teu ngandung kalori?
| Mie Ajaib Kadaharan Utuh | Mie Shiratakidijieun tina glukomanan, serat anu diekstrak tina akar konjac. Kusabab seratna ngaliwat peujit anjeun tanpa dicerna sareng ngajantenkeun anjeun ngarasa wareg, mi shirataki Wholefoods dasarna bébas kalori sareng bébas karbohidrat. |
| Kadaharan Utuh | Mana anu langkung séhat, sangu polos atanapi sangumi konjakKadaharan utuh?... Pikeun babandingan, 100 gram béas bodas ngandung 175 kalori. Lima puluh gram mi (garing, atah) ogé ngandung jumlah kalori anu sami. Janten jumlah mi anu sami (contona, 100g) bakal nyayogikeun langkung seueur kalori |
| Kalori Mi Kelp | Kalori 6 |
Anjeun ogé panginten resep
Konjac: Inpormasi lengkep
Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) kaasup kana kulawarga Araceae, asalna ti Asia Tenggara. Tutuwuhan ieu dipelak di Cina kidul jeung tenggara sarta Vietnam. Kembangna dihasilkeun dina kembang semu wungu poék, kalawan umbi kandel anu diaméterna bisa tumuwuh nepi ka 30 cm.
Umbi anu garing sareng ditumbuk disebut tipung konjac, tina éta konjac glukomanan1 diala.
Sajarah
Konjac parantos dianggo di Cina, Jepang sareng Asia Wétan salaku katuangan.
Mangpaat
Glukomanan nyaéta serat leyur anu ningkatkeun rasa wareg sareng ngabantosan anjeun ngirangan beurat awak.




