Tahu konjac kadaharan akar organik tahu serat tinggi Ketoslim mo
Ngeunaan Ketoslim mo
Ketoslim anjeunCo., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjak kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Tag Produk
| Ngaran produk: | konajc tofu-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 300g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 15Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.8g |
| Natrium: | 0mg |
- •NGAJAGA CARA DAHAR SEHAT-- Tahu basis konjac, kadaharan héjo seger, ieu ngamajukeun leungitna beurat awak anu séhat kalayan kadaharan pokok anu nikmat anu ngan ukur 65kJ per porsi. Sadia dina bentuk tahu tradisional, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, sareng sangu, masing-masing bébas gula, gluten,
- • Tahu dumasar kana konjac-- Tahu konjak dijieunna tina glukomanan tina konjak amorphophallus, éta ngandung kalori anu handap sareng serat anu luhur.
- • ALTERNATIF TAHU NU NGARASAKEUN-- Kusabab aya tambahan kadaharan sareng bahan bakar anu tiasa didahar, éta tiasa langsung dicelupkeun kana saos salad, teu kedah diasakan, raosna lemes sapertos lilin, anu ngeunah pisan.
Produk anyar 2021 kadaharan konajc séhat hotpot populér, kadaharan vegan konajc, beuteung buluan
Naon ari tahu konjak téh?
Éta téh jéli anu didamel tina bubuk konjak, héjo sareng seger kalayan kalori anu rendah sareng serat anu luhur.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha konjac téh goréng?
Konjac atah tiasa toksik pikeun anjeun, sareng upami kaleuleuwihi dina hiji waktos tiasa nyababkeun sababaraha efek samping kumarginyerep cai kualitasna alus. Nanging, biasana didahar dumasar kana parentah mah teu nanaon.
Naha aman didahar konjac?
Tanpa aya pangolahan sateuacan didahar ngabahayakeun, perlu disterilisasi sareng seueur prosés. Produk kami 100% aman kanggo anjeun nikmati.




