Béas Konjak Protein Tinggi | Rendah karbohidrat, Bebas Gluten | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Beras anu beunghar protéin ogé mangrupikeun jinisbéas konjakBahan utama na nyaéta akar tinakonjak, anu beunghar kuglukomananBeras anu beunghar protéin (beras anu paling seueur portein) ieu rendah karbohidrat, keto, serat anu luhur, bébas gluten, sareng ngagaduhan seueur mangpaat pikeun awak:
RENDAH KALORI:Protéin Tinggi Anu Dimasak SateuacannaBéas Konjakrendah kalori, jantenkeun éta kaputusan anu saé pikeun anu hoyong ngirangan konsumsi kalori. Éta ngan ukur ngandung sakedik kalori tina béas biasa, jantenkeun éta pilihan anu saé pikeun ngirangan beurat awak.
RENDAH KARBOHIDRAT:Protein tinggi anu tos dimasak sateuacannabéas konjakogé rendah pisan gulana, janten masuk akal pikeun anu nuturkeun diet rendah karbohidrat atanapi ketogenik. Ieu mangrupikeun pilihan anu sampurna pikeun anu hoyong ngirangan konsumsi aci bari ngaraosan tuangeun anu nikmat.
Bébas zat gluten:Béas Konjak Protein Tinggi anu tos asak bébas gluten, anu mangrupikeun pilihan anu saé pikeun anu paranoid gluten atanapi anu nuturkeun diet bébas gluten.
Inpormasi Gizi
| Fakta Gizi | |
| 2 porsi per wadah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah Per porsi: | 351 |
| Kalori | |
| %Nilai Harian | |
| Total Lemak 1.1g | 2% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 67g | 22% |
| Protéin 16,5g | 28% |
| Serat Pangan 0.6g | 2% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebet 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 0g | 0% |
| Sanés sumber kalori anu signifikan tina lemak, lemak jenuh, lemak trans, koléstérol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium sareng beusi. | |
| *Persen Nilai Harian dumasar kana diet 2.000 kalori. | |
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Protéin TinggiBéas Konjak |
| Bahan Utama: | Béas, bubuk protéin béas,bubuk konjac, aci jagong amilosa anu luhur |
| Fitur: | Bébas Gluten/Rendah Lemak/Beurat Protéin/Bebas Natrium |
| Fungsi: | Ngurangan Beurat Badan, Ngurangan Gula Darah, VegetarianPangganti Kadaharan |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Beurat bersih: | 80-120 (tiasa disaluyukeun) |
| Karbohidrat: | 16.5g |
| Kandungan Lemak: | 1.1g |
| Umur simpan: | 12 Bulan |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji eureun |
| 2. Leuwih ti 10 taun pangalaman | |
| 3. OEM ODM OBM sayogi | |
| 4. Sampel gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
Gambar Rincian
Skenario anu Lumaku
Pabrik
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Produsén konjac profésional, naon anu anjeun bayar kualitasna dijamin, sareng naon anu anjeun rasakeun nyaéta layanan anu paduli
FAQ
100% Non-GMO; Dibébaskeun tina tés alergi; Babandingan asam amino anu langkung saimbang, digabungkeun sareng protéin kacang polong, ngahontal PDCAAS = 1; Rasa nétral, rasa anu lemes, gampang dirumuskeun.
Stabilisasi gula getih; Henteu nyerep sareng teu leyur dina cai; Renyah; Jaminan anu ngeunah; Asupan anu efektif; Manjangkeun rasa wareg; Tahan suhu luhur; Tahan tekanan luhur; Kalori rendah anu efektif; Viskositas handap; Lemes sareng hipu; Prebiotik pangsaéna; Ningkatkeun pencernaan; Tékstur anu saé, ingetan cai anu luhur.






