Pabrik mi shirataki organik udon bayem konjac Ti Cina| Ketoslim Mo
Ngaronjatkeun turunna beurat awak anu séhat:
Dumasar kana pasta anu didamel tina konjac,mie shirataki bayemNgaronjatkeun turun beurat awak anu séhat ngaliwatan katuangan penting anu nikmat anu ngan ukur ngandung 6 kalori per porsi. Nyayogikeun bentuk tradisional mi, kuskus, pasta, lasagna, spaghetti sareng sangu, anu masing-masing bébas tina gula, gluten, aci, gandum, laktosa, kécap, uyah, koléstérol, lemak sareng pengawet.
Basis konjacmie udon konjac:
Mie Shirataki Bayemdijieun tina bahan unik anu disebuttutuwuhan konjac, anu asalna ti Asia Tenggara sareng ngandungglukomanan, nyaéta serat Séksual anu séhat, alami, sareng leyur dina cai ngabantosan pencernaan sareng ngirangan beurat awak.
Resep Mie Shirataki Bayem
Nyiapkeun bahan-bahan:
Mie konjak1500g
4 endog
1 wortel
Satengah kol
Satengah bawang
2 siung bawang bodas
Kecap asin hampang
Konsumsi bahan bakar
Jumlah uyah
1 sendok sari hayam
Minyak sayur
1. Bilasmi konjakdua kali, lebetkeun kana panci cai nu ngagolak, tambahkeun saeutik cuka, kulub dina seuneu anu ageung, angkatmi konjaks, bilas ku cai tiis, teras tiriskeun.
2. Saatos ngumbah wortel, kupas, suwir-suwir, teras sisihkan.
3. Kumbah bawang bombay sareng bawang bodas sacara misah, iris, teras sisihkan.
4. Saatos ngumbah kol, buang akar-akarna, potong-potong, teras sisihkan.
5. Kocok endog, aduk rata, teras sisihkan.
6. Tuangkeun minyak goreng sacukupna kana katél anti lengket, panasan, tambahkeun bawang bombay, tumis dugi ka seungit, tambahkeun bawang bodas, tumis dugi ka bawang bombay lemes sareng buruk.
7. Tambahkeun wortel anu geus diiris-iris teras tumis dugi ka lemes, teras tuang endog anu geus dikocok, goreng endogna teras sisihkan.
Tambahkeun kol teras tumis dugi ka lemes.mi konjak, minyak, kécap énténg, uyah sareng sari hayam teras tumis.
8. Tambahkeun kol teras tumis dugi ka lemes. Tambahkeunmi konjak, konsumsi minyak, kécap énténg, uyah sareng sari hayam, sareng tumis.
9. Saatos disajikeun, siap didahar.
Pasta bebas gula rendah kalori rasa bayam mie konjac 270g konjac udo
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Udon Bayem KonjacKetoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 6Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naon ari Shirataki organik téh?
| Léngkah 1 | Spaghetti Shirataki Organik sareng Bayem Serat, didamel tina akar konjac, superfood anu rendah kalori, henteu ngandung gula sareng henteu ngandung lemak. Didamel tina opat bahan alami, tanpa aditif atanapi pengawet. Anggo sapertos pasta anu sanés! |
| Léngkah 2 | Kumaha rasa mi Shirataki? Rasana teu pati nikmat. Mi anu digoréng dina saos kécap amis méré rasa. Tékstur mi Shirataki rada kenyal sareng siga karét. |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Naon ari Shirataki organik téh?
Shirataki organik, didamel tina akar konjac, superfood anu rendah kalori, rendah gula sareng rendah lemak. Didamel tina bahan alami bubuk konjac, tanpa aditif atanapi pengawet. Anggo sapertos pasta anu sanés!
Naha mi shirataki tiasa ngajantenkeun beurat awak naék?
Mi shirataki mangrupikeun kadaharan anu nikmat anu ngeunah sareng rendah kalori. Mi ieu beunghar ku glukomanan, serat anu ngagaduhan mangpaat kaséhatan. Kanyataanna, seueur panilitian anu nunjukkeun yén glukomanan henteu ngan ukur tiasa ngabantosan anjeun ngirangan beurat awak, tapi ogé ngabersihkeun peujit anjeun sareng ngaleungitkeun kabebeng.
Naha mi shirataki téh séhat?
Produk konjac tiasa gaduh mangpaat kaséhatan. Salaku conto, éta tiasa nurunkeun kadar gula getih sareng koléstérol, ningkatkeun kaséhatan kulit sareng peujit, sareng ningkatkeun turunna beurat awak ku cara ningkatkeun rasa wareg. Sapertos suplemén dietary anu teu diatur, jalma anu ngagaduhan masalah lambung atanapi kaayaan anu teu damang disarankeun pikeun konsultasi ka dokter sateuacan nginum konjac.
Naha mi shirataki téh séhat pisan?
Serat dina mi konjak téh alus pikeun kaséhatan anjeun, ngurangan kabebeng, ningkatkeun fungsi peujit sacara umum, ngabersihkeun runtah dina peujit anjeun, sareng ngabantosan buang air besar. Serat dina mi nyaéta serat leyur, anu bertindak salaku prebiotik sareng ngamajukeun kamekaran baktéri séhat dina usus besar. Janten anjeun tiasa ngahakan éta kalayan aman.




