mie konjac custom pasta ceking sampel bebas spaghetti konjac organik | Ketoslim Mo
•Serat anu luhur
• Bébas gandum
• Rendah karbohidrat
• Bébas zat gluten
• Bebas GMO
Pasta anu lemes beunghar kuglukomanan, nyaéta bahan nyieun pasta konjac, ogé disebut Konjac (tutuwuhan alami).Ngurangan beurat awak, nurunkeun tekanan darah sareng gula darah, detoksifikasi sareng buang air besar, pencegahan kanker sareng suplemén kalsium sareng épék sanésna. Pati panas ampir nol, sadayana bertujuan pikeun promosi kaséhatan. Jalma anu ngagaduhan diabetes ogé tiasa tuang fettuccine. Kami gaduh sistem pamariksaan kaamanan sabab Keto-slim mo gaduh pangalaman langkung ti 10 taun, gaduh sertifikasi internasional anu otoritatif: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, jsb...
Grosir mie konjac /270g Shirataki Spaghetti /Nol Karbohidrat /Pasta Konjac Organik
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Pasta Konjac organik-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Hiji-eureun suplai di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 5Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7 mg |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Naha pasta skinny ramah pikeun Keto?
Muhun, kalayan ngan ukur 2 g karbohidrat sareng 5 kalori per 83 g porsi, pasta konjac sampurna pikeun anu resep kana diet keto anu hoyong pasta. Éta ogé mangrupikeun pilihan anu saé pikeun anu nuturkeun diet vegan atanapi bébas gluten, atanapi saha waé anu ngan ukur hoyong tuang langkung séhat atanapi ngarobih rutinitas pasta wengi mingguanna.
Métode pangawetan mi konjak?
Mi konjac téh baseuh. Pikeun ngajaga gél konjac tetep stabil, éta perlu dibungkus dina larutan basa, anu ngajantenkeun mie raosna langkung saé. Upami anjeun ngabekukeun mie dina kulkas, éta bakal kaku sareng bakal mangaruhan téksturna.


