shirataki lasagna mie 270 g konajc kedele mie tiis | Ketoslim Mo
Lasagna kacang kedelai Shiratakitiasa disajikeun ku sababaraha cara: Kahiji, salaku tiispasta ipis, kumbah lasagna dua kali, kulub dina panci salami lima menit, angkat mi, tiiskeun, teras sajikeun sareng saos. Kadua, anjeun ogé tiasa masak sup, nempatkeun sababaraha daging tanpa lemak sareng sayuran anu langkung nikmat, sabungkusmi konjaknyaéta 270g, porsi anu ageung
Mi konjak kualitas luhur, lasagna shirataiki dibungkus mandiri, sakantong mi tiis kacang kedelai konajc 270 g
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Kacang Kedelai KonjakMie Tiis Konjak-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai, tipung kedele |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 11Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Pola dahar mi tiis kacang kedelai
| Léngkah 1 | Cara 1: kumbah ku cai, numutkeun karesep pribadi tina bumbu karesep, sayuran, daging sareng sajabana tiasa didahar. Saderhana sareng merenah pisan. Cara 2: saatos muka kantongna, bilas mi salami 3 menit, kulub cai dina panci, lebetkeun mi kana panci, kulub salami 5 menit, kulubkeun, lebetkeun uyah sareng bumbu sareng lauk kanggo didahar. Métode 3: pencét panci panas Urang Cina leuwih resep cara ngadahar kacang nu geus dipanaskeun. Cuci heula kulit kacangna nu geus tiis, tuluy simpen dina piring, antosan nepi ka caina ngagolak, asak salila 2 menit, terus bisa didahar. |




