Pabrik langsung keto Konjac mi udon | Ketoslim Mo
Tempat mésér mi konjac
Ketoslim MoSalaku panyadia jasa katering hiji eureun, kami nyayogikeun produk pangsaéna kalayan harga anu pangsaéna pikeun réstoran, bar, supermarket, dapur, gim, toko tuangeun ringan sareng seueur deui.
Tujuan kami henteu ngan ukur pikeun nyayogikeun palanggan kamiproduk grosir pangsaénakalawan harga anu panghandapna, tapi ogé pikeun nyayogikeun layanan palanggan hiji-ka-hiji anu saé sareng pangiriman gancang. Saatos aya dina industri konjac salami langkung ti dasawarsa, kami gaduh anu sanésmie udon konjacSaatos langkung ti dasawarsa di industri konjac, kami gaduh hubungan anu saé sareng para pemilik restoran, tempat kuliner, sareng para profesional jasa katuangan di sakumna nagara. Kami ngaharepkeun janten tempat anu lengkep pikeun sadaya kabutuhan katuangan grosir anjeun.
Pasta konjac bébas gula bebas gluten mie spaghetti konjac baseuh Mie konjac udon
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | mi udon konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak,Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/tanpa gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 4Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.2g |
| Natrium: | 7 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Sababaraha poin pangaweruh leutik ngeunaan konjac
| Léngkah 1 | Kusababproduk konjacbisa robah bentuk jeung buruk tanpa neundeun cai, pamakéan cai alkali pikeun ngawétkeun kadaharan dina kantong (tanpa nambahkeun pengawet) ngajaga bentuk kadaharan konjac, kitu ogé rasa anu leuwih alus. |
| Léngkah 2 | Kadaharan konjak beunghar ku serat pangan, tapi teu bisa nyadiakeun énergi jeung protéin anu cukup, jadi daharkadaharan konjacdina waktos anu sami, émut pikeun cocogkeun sababaraha buah, sayuran sareng daging tina tuangeun oh, supados langkung kondusif pikeun kaséhatan. |




