konjac Oat Mie Ketoslim Mo nikmat Diabetes dahareun shirataki pasta
Ngeunaan barang ieu
Mie konjac oat mangrupikeun salah sahiji jinis mie urangramah keto katuangan konjac, disebut ogéMie oat Shirataki or Mie oat ajaib, teu siga séri anu sanés, ieumie oat konjacdicampur jeung tipung gandum jeungtipung konjac, nambahan serat oat kana campuran éta henteu ngan ukur ningkatkeun tékstur mi sapertos mi endog biasa tapi ogé ningkatkeun mangpaat nutrisi mi. éta sababna disebut "Mie Ajaib". Dijieun tinatutuwuhan konjac, dipelak di Asia Tenggara, utamina Cina sareng Jepang. Tutuwuhan ieu pinuh ku serat pangan. Persis ngajantenkeun produk kami gaganti tuangeun anu sampurna pikeun jalma anu ngirangan beurat awak.
KUMAHA CARANA NGONSUMEN/NGANGGO
-
1. Tumis bawang bombay, kécap asin, kécap asin, jeung minyak wijen.
2. Asupkeun sayuran kana panci.
3. Tambahkeun mi teras aduk rata.
4. Tambahkeun uyah teras rasakeun.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | mie oat konjac |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, tipung oat, cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 9 Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.





