Grosir mie tutuwuhan konjak bébas gluten simpul sutra konjak | Ketoslim Mo
Pedaran Produk Ketoslimmo Konjac Knot
Tingkatkeun lalampahan dahar séhat anjeun sarengKetoslimmoKonjac Knots - alternatif pasta anu révolusionér sareng bébas rasa salah anu dirancang pikeun penggemar keto, jalma anu sadar beurat awak, sareng saha waé anu milarian anu bergizi,mi rendah kalorisolusi. Dijieun tina 100% murnitipung konjac (glukomanan), simpul anu téksturna unik ieu beunghar serat pangan sareng kenyal didahar.
Fitur sareng Mangpaat Utama
Nol karbohidrat bersih, nol rasa salah:Ketoslimmo Konjac Shredded Knots idéal pikeun anu ngalaksanakeun diet ketogenik sareng rendah karbohidrat.
Beunghar serat leyur pikeun kaséhatan pencernaan:Beunghar ku serat glukomanan, anu nyumbang kana kaséhatan peujit, ningkatkeun rasa wareg, sareng ngabantosan détoksifikasi alami.
Vegan, bébas gluten, bébas alérgén:Bébas tina gluten, kécap, kacang-kacangan, séréal sareng produk sasatoan.
Persiapan anu gancang sareng serbaguna:Angkat, tiriskeun, sajikeun tiis dina salad atanapi panasan deui sareng saos karesep anjeun. Henteu kedah dikulub, sampurna pikeun gaya hirup anu sibuk.
Spésifikasi Produk Simpul Konjac Ketoslimmo Cina
| Ngaran produk: | ingus konjacKetoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat anu luhur |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 5Kkal |
| Protéin: | 0.1g |
| Lemak: | 0.1g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Serat pangan | 3.2g |
| Natrium: | 7mg |
Kumaha carana ngarasakeun
Tiriskeun sareng bilas:Kaluarkeun tina bungkusna teras bilas tuntas ku cai tiis pikeun miceun rasa tina cairan pengawet dina kantong.
Masak:Rebus dina cai panas salami 2 menit kanggo tékstur anu langkung lemes; gumantung kana lami waktosna bakal nangtukeun téksturna.
Campuran Rasa:Aduk sareng pesto, marinara, minyak wijen atanapi kaldu. Sajikeun sareng daging panggang, sayuran panggang atanapi bumbu.
Nilai Gizi
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Naha mi konjak saé kanggo anjeun?
Tangtosna, mi konjak henteu ngan ukur tiasa ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih, tapi ogé ngaleungitkeun kabebeng ku cara ngabersihkeun peujit. Upami anjeun hoyong séhat, diet sareng olahraga anu séhat sareng wajar penting pisan.
Naha mi konjac dilarang?
Mi konjak ngandung serat dua kali langkung seueur tibatan pasta biasa. Seratna glukomanan, nyaéta serat akar konjak, anu nyababkeun beuteung ngabareuhan pikeun nyiptakeun rasa pinuh. Mi konjak dianggo salaku agén pangentel dina sababaraha katuangan. Sanaos diidinan dina mi di Australia, éta dilarang salaku suplemén dina taun 1986 kusabab poténsina janten bahaya kaselek sareng ngahalangan lambung.
Bahan mi konjac téh naon?
Mi konjak diwangun ku 75% mi sareng 25% cairan pengawet. Bahan baku utama nyaéta bubuk konjak, anu kagolong kana akar konjak sareng beunghar ku cattamannan. Éta mangpaat pisan pikeun ngirangan beurat awak, ngontrol tekanan darah sareng pasien diabetes.
Dupi abdi tiasa tuang mi konjac unggal dinten?
Konjac glukomanan, kadaharan beunghar ku serat pangan anu leyur dina cai, éta ngagaduhan seueur fungsi, halaman hareup toko kuring sareng warta parantos ngenalkeun kadaharan konjac, formasi masakan rasa kadaharan gél konjac, garing sareng nyegerkeun, mangrupikeun idéal produk kageulisan, tapi henteu disarankeun tuang unggal dinten, kedah olahraga saimbang tibatan seueur cai.




