Mie Serat Konjac Cina Produsen mie kedelai keto丨Ketoslim Mo
Ngeunaan barang ieu
Mi serat konjak nyaétadahareun keto, dahareun pikeun penderita diabetes, dijieun tina akar konjak, pangganti mi séhat, Kacang Kedelaimi konjakdijieun tina bubuk konjac alami murni sareng bubuk kacang kedelai. Bahan utama nyaéta bubuk konjac sareng bubuk kacang kedelai, janten warnana konéng tanpa nambihan pigmén naon waé. Kadaharan kami dihasilkeun saluyu sareng sarat dahareun saatos diuji sareng sertifikasi, janten anjeun tiasa yakin pikeun ngahakan éta. mi serat konjac populér di langkung ti 40 nagara, salaku dahareun séhat, éta tiasa ngadamel sababaraha resep idéal anu kreatif pikeunvegetarianatawa jalma anu hoyong ngarobih cara diétna.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Kocorkeun cai tinami shirataki. teras bilas sakedap ku cai tiis teras sisihkan.
2. Panaskeun katél nganggo minyak goreng. Tambahkeun bagian bodas bawang héjo, bawang bodas, sareng jahé. Tumis salami sakitar 1 menit.
3. Tambahkeun kol anu tos diparut teras tumis salami sakitar 2 menit. Tuangkeun 1/4 cangkir cai panas teras masak deui dugi ka kol layu. Tambahkeun wortel teras tumis deui salami 30 detik.
4. Tambahkeun udang teras tumis dugi ka udangna robah warna jadi semu beureum.
5.Tambahkeunmi shirataki. Tuangkeun bumbu-bumbu teras tumis dugi ka rata. Wilujeng tuang.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie kacang kedelai konjak -Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai, tanaga kacang kedelai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 53KJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.7g |
| Natrium: | 0 mg |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Naha mi konjak saé kanggo anjeun?
Tangtosna, mi konjak henteu ngan ukur tiasa ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih, tapi ogé ngaleungitkeun kabebeng ku cara ngabersihkeun peujit. Upami anjeun hoyong séhat, diet sareng olahraga anu séhat sareng wajar penting pisan.
Naha mi konjac dilarang?
Mi konjak ngandung serat dua kali langkung seueur tibatan pasta biasa. Seratna glukomanan, nyaéta serat akar konjak, anu nyababkeun beuteung ngabareuhan pikeun nyiptakeun rasa pinuh. Mi konjak dianggo salaku agén pangentel dina sababaraha katuangan. Sanaos diidinan dina mi di Australia, éta dilarang salaku suplemén dina taun 1986 kusabab poténsina janten bahaya kaselek sareng ngahalangan lambung.
Naha mi konjac ngandung serat?
Mi konjak ngandung serat anu luhur. Upami didamel tina sayuran sanés, sapertos mi waluh, bahan-bahanna nyaéta bubuk waluh sareng bubuk konjak. Serat pangan ngabantosan ngajaga fungsi peujit normal awak manusa sareng mangrupikeun zat énergi anu handap. Kadaharan umum anu beunghar serat nyaéta konjak;





