shirataki lasagna ngaropéa Konjac Tiis Mie | Ketoslim Mo
Keto rendah karbohidratlasagna shiratakibisa dijieun jadi sarébu lapisan pancake, tengahna dilapis ku saos, jeung sayuran siap saji jeung daging goreng Patty, bisa didahar kenyal pisan, jenis konjac ieu dijieun tina lasagna,mi konjak shiratakimoal panas, sakantongna 270 gram, sami sareng beurat 1 jalmi. Tiasa disaluyukeun, nyayogikeun sampel OEM/ODM gratis.
Mi konjac khusus 270g mi kulit tiis rendah karbohidrat shirataiki mi konjac tiis murni
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 5Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Resep Lasagna Konjac
Anjeun ogé panginten resep
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami




