Mie Udon Konjac Oat Harga Pangsaéna Pasta Sehat Mie Instan| Ketoslim Mo
- Ngaronjatkeun dahar séhat - Mie Udon Konjacmangrupikeun katuangan pokok anu ngeunah anu ngamajukeun turunna beurat awak anu séhat kalayan ngan ukur 73kJ kalori per 100g. Sadia dina rasa sanés sapertosUdon BiasajeungUdon Bayem, unggal mie sagemblengna bébas gula, bébas gluten sareng rendah kalori.
- Dumasar kana Konjac- Mie Udon Oatmeal didamel tina bahan anu unik, nyaétatutuwuhan konjac, anu asalna ti Cina kidul-kulon sareng ngandungglukomanan, serat leyur alami anu séhat anu ngabantosan pencernaan sareng ngirangan beurat awak.
- Alternatif anu Ngarasakeun pikeun Mie Oat Udon Konjac-- Sajikeun mi oat sareng hiji dugi ka dua cangkir cai pikeun alternatif anu ngeunah pikeun ningali naon anu anjeun tuang. Sakali serat ieu kontak sareng cai nalika nyerna, éta ngabantosan ngeusian beuteung anjeun, nyiptakeun rasa wareg sareng ngabantosan ngirangan beurat awak.
Ketoslim anjeunCo., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna. Kami nawiskeunmeuli mi konjak sacara borongan.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie oat konajcKetoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai, titanium dioksida, serat oat |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 37Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Mie Oat Udon Cina, kadaharan gancang saji anu séhat, kadaharan vegan anu populer pikeun ngirangan beurat awak.
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Naha mi konjak séhat?
Produk konjac tiasa gaduh mangpaat kaséhatan. Salaku conto, éta tiasa nurunkeun kadar gula getih sareng koléstérol, ningkatkeun kaséhatan kulit sareng peujit, sareng ningkatkeun turunna beurat awak ku cara ningkatkeun rasa wareg. Sapertos suplemén dietary anu teu diatur, jalma anu ngagaduhan masalah lambung atanapi kaayaan anu teu damang disarankeun pikeun konsultasi ka dokter sateuacan nginum konjac.
Naha Australia ngalarang konjac?
Mi konjak ngandung serat dua kali langkung seueur tibatan pasta biasa. Seratna glukomanan, nyaéta serat akar konjak, éta nyababkeun beuteung ngabareuhan pikeun nyiptakeun rasa pinuh. dianggo salaku agén pangentel dina sababaraha katuangan. Di Australia, éta dilarang salaku suplemén dina taun 1986 kusabab poténsina janten bahaya kaselek sareng ngahalangan lambung.
Kumaha carana masak mi konjac garing?
Asupkeun mi garing kana mangkok, tuang kana cai nu ngagolak teras rendem salami 10 menit. Mi garing laun-laun bakal lemes. Kulub cai dina panci, tambahkeun mi, masak salami 10 menit, tambahkeun bahan-bahan, bumbu sareng lauk pauk, teras sendok sareng tuang.




