konjac mie diet Konjac Udang Vegan Dahareun | Ketoslim Mo
Aya seueur cara pikeun ngadaharna: Tiiskeun hurang, buka bungkusna, kumbahdahareunmimitina, lebetkeun kana panci teras masak salami 5 menit, angkat, lebetkeun lauk sareng bumbu, cara kadua pikeun tuang: Saatos asak sareng diangkat, tiasa digoréng sareng daging atanapi lauk sanésna, anu sampurna pikeun masakan vegan anu ramah.awéwéna
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Kadaharan Vegan Udang Konjak-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat anu luhur |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 5Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami





