Mi instan Kadaharan konjak Ketoslim-mo anu nikmat Bihun Rasa Sauerkraut
Ngeunaan barang ieu:
Pasta ipis:Sigana mah siga mi pasta (spaghetti) has, tapi éta téh leuwih hadé pikeun kaséhatan anjeun. Pasta ipis urang anu sok populér nyaétami rendah kalori, janten sampurna pikeunpangganti tuangeun.
Resep kuno: Mie ajaib atanapi sadaya produk didamel tinatutuwuhan konjac(ditambah cai jeruk nipis mineral pikeun ngabantosan mi tetep bentukna). Ieu sami sareng cara para biarawan Buddha anu ngembangkeun mi ieu ngadamelna langkung ti 1.400 taun ka pengker di Cina sareng Jepang kuno!
Alternatif rasa: Rendah kalori rendah karbohidrat atanapi bébas gluten sanés hartosna anjeun teu tiasa ngaraosan masakan anu nikmat, kami nawiskeun seueurrasakanggo milih, pilih hiji kanggo ngamimitian cara dahar séhat anjeun ayeuna!
Mangpaat anu seueur: Didamel tinaakar konjac, anu pinuh ku serat pangan, ngandung seueurGlukomananIeu parantos kabuktosan ngabantosan nurunkeun kadar gula getih dina jalma anu ngagaduhan diabetes sareng résistansi insulin. Kusabab serat kentel ngalambatkeun pangosongan lambung, kadar gula getih sareng insulin naék laun-laun nalika nutrisi diserep kana aliran getih anjeun. Serat kentelna ngalambatkeun pangosongan lambung, janten anjeun tetep wareg langkung lami sareng tungtungna tuang kirang.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Buka bungkusna.
2. Siap didahar, mi instan konjak ieu tiasa didahar tanpa kedah ngantosan lami.
3. Anu anjeun kedah hariwangkeun nyaéta sabaraha tarikna anjeun nyeuseup nalika ngaraosan gaganti mi bentuk spaghetti tradisional anu ngeunah ieu.
Tag Produk
| Ngaran produk: | Mie instan konjak-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 180g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 64Kkal |
| Fitur: | bébas gluten/ Rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 64Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 2.6g |
| Karbohidrat: | 7.4g |
| Natrium: | 1026mg |
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
naon konjac Dahareun | Ketoslim Mo
kumaha carana ngadamel konjac| Ketoslim Mo
Naon pangaruh permukaan oat konjac | Ketoslim Mo
Naha konjac disebut kadaharan diet pangsaéna| Ketoslim Mo
Naha bahaya dahar mi Shirataki enol kalori enol karbohidrat unggal dinten | Ketoslim Mo
Diajar deui…
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami








