Sehat Alami Keto Pangan konjac gelembung Jelly| Ketoslim Mo
Ngeunaan barang ieu:
Teh gelembungjeli konjak:Bentukna siga bal, rasana kenyal, Q mantul. dijieun tina konjac, tutuwuhan anu pinuh kuserat pangan, ditambahkeun teu ngan ukur kana bubble tea tapi ogé kana sagala rupa tea atanapi tea susu anu anjeun resep, Kami nyayogikeun konsumén kombinasi sareng ideu anu langkung kreatif Nyiptakeun kamungkinan inuman anu teu terbatas. Lemes sareng adiktif renyah, jeli Konjac mangrupikeun alternatif anu langkung saé pikeun anjeun sareng séhat pikeun mutiara tapioka! Ieu rendah lemak anu populérjajanan konjacti Asia nambihan tékstur & rasa tambahan kana ramuan karamel ieu pikeun rasa sensasional anu bakal anjeun resep - tanpa kalori sareng karbohidrat tambahan.
• pinuh ku serat pangan, anu ngajantenkeun anjeun ngaraos wareg sareng tuang kirang.
• Puaskeun rasa hayang nginum téh amis anjeun ku duo Brown Sugar Milk Tea anu nikmat sareng jeli anu kenyal dina sirop karamel anu leueur sareng nikmat. Manjakan diri anjeun ku inuman kualitas Starbucks kalayan harga anu langkung mirah.
• Opat rasa: Rasa Original, rasa Gula beureum, rasa Matcha sareng rasa Sakura.
Atribut
1. Siap dianggo
2. Simpen di tempat anu tiis sareng garing, teu acan dibuka salami 1 taun
3. Dianggo pikeun inuman tiis, raosna langkung saé
Tag Produk
| Ngaran produk: | Teh gelembungjeli konjak |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Kandungan Lemak (%): | 0 Kkal |
| Fitur: | bébas gluten/ protéin rendah/ |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina2. Leuwih ti 10 taun pangalaman 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 336kJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 18.4g |
| Serat pangan | 3g |
| Natrium: | 17mg |
Éta sabenerna konjac sareng tiasa dianggo salaku bahan baku pikeun ngadameljeli konjak anu kenyal.Ieu tiasa digabungkeun sareng sababaraha jinis bahan baku. Éta salah sahijina, sareng ogé tiasa dianggo salaku bahan alit dina entéh susu nyalira.jeli konjac bobajeung mutiara mibanda tempat anu sarua nyaéta bisa dijadikeun rupa-rupa rasa, saperti rasa asli, matcha, gula hideung, jsb. Sacara rasa, éta ogé dibagi kana tipe waxing lemes, tipe renyah elastis, jeung tipe tahan panas pikeun adaptasi jeung produk entéh susu anu béda.
Adegan anu tiasa didahar: Tiasa ditambihkeun kana rupa-rupa inuman, sapertos: susu téh/kopi/susu/sasana/buah, jsb.
Jalma-jalma ogé nanya:
Naonkonjakteh gelembung?
Dijieun tina konac anu sacara alami pinuh ku serat leyur anu disebutglukomanantinimbang mutiara tapioka anu kalorina luhur.
Naon ari jeli hideung dina bubble tea?
Mutiara tapioka hideung Boba. Disebut ogé gelembung atanapi mutiara..
Bahanna naon waé anu nyieun jéli dina bubble tea?
dijieun tinadaging kalapa, atanapi konjac, produk sampingan sayuran.





