serat akar konjac kadaharan lengkep hotpot beuteung buluan rendah kalori serat tinggi
Ngeunaan Ketoslim mo
Ketoslim anjeunCo., Ltd. nyaéta produsénkadaharan konjackalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri pangan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Tag Produk
| Ngaran produk: | kadaharan vegan konajc-Ketoslim Mobeuteung buluan |
| Beurat bersih | 270g |
| Bahan Utama: | Bubuk Konjak(Tipung konjac), Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/tanpa gula, kalori rendah/serat anu luhur |
| Fungsi: | turunna beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Bahan séjénna: bubuk rumput laut
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 17Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 2.8g |
| Natrium: | 0mg |
- •NGAJAGA CARA DAHAR SEHAT -- Akar konjakKadaharan serat utuh, éta ngamajukeun leungitna beurat awak anu séhat kalayan kadaharan pokok anu nikmat, nyaéta ngan ukur 73kJ per porsi. Sadia dina bentuk beuteung buluan tradisional, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, sareng sangu konjac, masing-masing bébas gula, gluten, sareng glukomanan anu beunghar.
- • Beuteung buluan dumasar kana konjac-- Kadaharan akar konjac Hairy belly didamel tina bahan unik anu katelah pepelakan Konjac, anu asalna ti Asia Tenggara, sareng ngandungGlukomanan, serat anu séhat sareng alami, leyur dina cai anu ngabantosan nyerna sareng ngirangan beurat awak.
- • ALTERNATIF BEUTEUNG BULU NU NGARASAKEUN-- Nalika digabungkeun sareng hiji dugi ka dua gelas cai, Hairy belly ngamungkinkeun anjeun pikeun ngarasakeun rasa anu nikmat, konjac hot pot mangrupikeun pilihan anu saé, bari ningali diet anjeun. Serat Konjac anu aya dina unggal piring buluan beuteung ngagaduhan kamampuan anu luar biasa pikeun nyerep cairan. Sakali serat ieu kontak sareng cai nalika dicerna, ieu ngabantosan ngeusian beuteung, nyiptakeun rasa pinuh sareng ngabantosan dinaleungitna beurat awak.
A: Henteu. Akar konjak teu tiasa didahar langsung, saatos diolah, éta rendah karbohidrat.
Produk anyar 2021 kadaharan konajc séhat hotpot populér, kadaharan vegan konajc, beuteung buluan
1. Naha konjac aman didahar?
Konjak tanpa diolah naon waé téh bahya, saé didahar saatos disterilisasi.
2. Naha akar konjac kaasup karbohidrat?
Henteu, éta pinuh ku Glukan-manan, sapertos serat pangan anu leyur dina cai.




