cemilan konjac cina cemilan konnyaku (Rasa Hot pot) | Ketoslim Mo
Jajanan konjac CinaBahan-bahanna nyaéta: cai、tipung konjac、aci、minyak nabati、cabé、uyah、gula bodas、Umur simpan: 12 bulan; Beurat bersih 270g, disimpen di tempat anu tiis sareng garing. Ulah dibekukeun.
Grosir kadaharan diet serat tinggi bébas gula, kadaharan instan konjac anu tiasa disaluyukeun, kadaharan jajanan konjac
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Cinajajanan konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 22g |
| Bahan Utama: | Cai,Bubuk konjak, Cabe acar (cabe jawawut), minyak rapeseed, aci, uyah anu tiasa didahar, lada, gula bodas, rempah-rempah, ekstrak ragi, Aditif dahareun (natrium glutamat, 5'-rasa nukléotida disodium, asam laktat, asam asetat, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asam sitrat, natrium laktat), sari anu tiasa didahar |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 456kJ |
| Protéin: | 1.1 g |
| Lemak: | 6.2g |
| Karbohidrat: | 7.6g |
| Natrium: | 1026 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naon ari jajanan konjac téh?
| Léngkah 1 | Urang bisa jadi mikir yén jajanan éta dijieunna maké cumi-cumi atawa gurita. Tapi kanyataanna, jajanan éta dijieun maké tipung konjak. |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami




