Top-dipeunteun konjac fettuccine murni langsing pasta konajc | Ketoslim Mo
Jieun tuangeun Italia anu séhat sareng rendah karbohidrat nganggo keajaibanfettuccine konjacIeu sigana mah haspasta fettuccine konjac, tapi éta langkung saé pikeun awak anjeun.
Saporsimi konjakngandung lima kalori sareng tilu gram karbohidrat -- dibandingkeun sareng sakitar 22 gram kanggo biasalasagna-- supados gampang cocog sareng rutinitas sadidinten anjeun.
Mie ajaib konjacanu dipikaresep ku vegetarian,ketogenikjeung anu ngalakukeun diet bébas gluten sabab éta mangrupikeun salah sahiji pasta anu ngandung kalori panghandapna sareng ogé ngabantosan ngontrol beurat awak.
Lasagna kami anu populer ngagaduhan bentuk linguine klasik, janten ieu pilihan anu sampurna pikeun nyerep saos sareng nambihan rasa kana lasagna Alfredo rendah kalori, kéju Parmesan, jsb.
Grosir spaghetti konjac murni kerut fettuccine konajc mi tanpa kalori tinggi
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 5Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Anjeun ogé panginten resep
Jalma-jalma ogé nanya:
Naon ari konjac fettuccine téh?
Fettuccine konjac nyaéta pasta kalori rendah anu didamel tina konjac. Tutuwuhan konjac nyaéta sayuran akar anu beunghar serat pangan anu disebut glukomanan, bahan konci dina fettuccine konjac. Lasagna konjac fettuccine bentukna langkung lega tibatan mi biasa, Salaku produk bébas gluten, fettuccine konjac henteu ngandung aci sareng 0 karbohidrat bersih.
Naha konjac téh ngeunah pisan?
Konjac ngandung serat leyur, nyaéta glukomanan, anu nyiptakeun rasa wareg kusabab prosésna anu laun pisan ngaliwatan saluran pencernaan sareng parantos kabuktosan tiasa nurunkeun koléstérol sareng ngimbangan gula getih. Sabaraha saéna konjac gumantung kana kumaha anjeun masakna.
Naha pasta konjac ramah pikeun Keto?
Muhun, kalayan ngan ukur 2 g karbohidrat sareng 5 kalori per 83 g porsi, pasta konjac sampurna pikeun anu resep kana diet keto anu hoyong pasta. Éta ogé mangrupikeun pilihan anu saé pikeun anu nuturkeun diet vegan atanapi bébas gluten, atanapi saha waé anu ngan ukur hoyong tuang langkung séhat atanapi ngarobih rutinitas pasta wengi mingguanna.




