Mie konjac oat kualitas luhur mie fettuccine konjac shirataki pikeun ngirangan beurat awak | Ketoslim Mo
• Serat anu luhur
Kalayan ampir teu aya kalori (rata-rata 8 kalori per 200 gram),mie konjac oatdijieun kalawantipung konjac,akarna dijieun tipung tuluy dijieun mi anu rupa-rupa lébarna. Kalori na handap pisan, 270 gram per bungkus, ukuranana pikeun hiji jalma, sareng éta matak ngeunah sabab ngandung serat oat anu luhur. Teu siga kuringmi instan, peryogi 3-5 menit kanggo masak sareng gampang didahar
kemasan mi konjac bébas gluten kualitas luhur Spaghetti Instan kalayan garis anu jelas konjac oat fettuccine
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Fettuccine Oat Konjac-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 8Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 0mg |
Naha milih kami?
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
• Sampel gratis
• MOQ handap
• Bungkusan anu disaluyukeun
• Kamampuh R&D
• Produk inovatif anu berkualitas
• Layanan 1-1
• Pangiriman 24 jam
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Dupi abdi tiasa tuang mi konjac unggal dinten?
Konjac glukomanan, kadaharan beunghar ku serat pangan anu leyur dina cai, éta ngagaduhan seueur fungsi, halaman hareup toko kuring sareng warta parantos ngenalkeun kadaharan konjac, formasi masakan rasa kadaharan gél konjac, garing sareng nyegerkeun, mangrupikeun idéal produk kageulisan, tapi henteu disarankeun tuang unggal dinten, kedah olahraga saimbang tibatan seueur cai.
Naha mi konjac dilarang?
Mi konjak ngandung serat dua kali langkung seueur tibatan pasta biasa. Seratna glukomanan, nyaéta serat akar konjak, éta nyababkeun beuteung ngabareuhan pikeun nyiptakeun rasa pinuh. dianggo salaku agén pangentel dina sababaraha katuangan. Di Australia, éta dilarang salaku suplemén dina taun 1986 kusabab poténsina janten bahaya kaselek sareng ngahalangan lambung.
Naha mi konjak 0 kalori?
Mi konjac ampir bébas kalori (rata-rata 8 kalori per 200g) didamel tina akar pepelakan konjac (konnyaku), anu didamel janten tipung sateuacan dirobih janten mi anu rupa-rupa lébarna. Mi konjac rendah kalori, tapi tetep nyugemakeun, sabab seratna luhur pisan.



