Jajanan Konjac anu populér (latiao rasa lada) Hot pot sayuran bulu beuteung| Ketoslim Mo
Ieu mah nikmat pisan. Rasana siga gurita atawa cumi, jeung campuran bumbuna ogé nikmat pisan. Kalori na ogé handap, sakitar 20 kalori per bungkusna. Sakotakna aya 20 kantong leutik, gampang dibawa, jadi ieu kadaharan rendah kalori anu alus pikeun ngeusian beuteung.
Kami gaduh 4 rasa pikeun jajanan ieu:
Rasa cabé acar: 22g per kantong leutik, 11kkal per kantong;
Jajanan rasa hot pot ieu beuratna 22 gram per kantong leutik, sareng unggal kantong ngan ukur 24Kkal;
Rasa Sauerkraut: unggal kantong leutik 22 gram, unggal kantong ngan ukur 15Kcal;
Pikeun anjeun anu teu acan kantos ngaraosan jajanan konjak ieu, kuring nyarankeun anjeun pikeun nyobian acar sareng jajanan hotpot anu henteu lada pikeun anu mimiti, sedengkeun acar cabé sareng jajanan lada na lada sareng nganyenyerikeun.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | KADAHARAN KONJAC - Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 20g |
| Bahan Utama: | Cai, Bubuk Konjak, Cabe acar (cabe jawawut), minyak rapeseed, aci, uyah anu tiasa didahar, lada, gula bodas, rempah-rempah, ekstrak ragi, Aditif dahareun (natrium glutamat, 5'-rasa nukléotida disodium, asam laktat, asam asetat, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asam sitrat, natrium laktat), sari anu tiasa didahar |
| Umur simpan: | 9 bulan |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 482kJ |
| protéin | 0g |
| Lemak: | 9.4g |
| Karbohidrat: | 5.2g |
| Serat pangan | 5.7g |
| Natrium: | 926mg |
Anjeun ogé panginten resep
Anjeun tiasa naroskeun
1. Naon ari jajanan Konjac téh?
Konjac, Konjac kuno nyaéta jenis tutuwuhan alpine anu tumuwuh di sakitar Cekungan Sichuan. Komponén utama na nyaéta konjac gluomannan nyaéta serat pangan anu leyur dina cai anu kualitasna luhur, serat pangan ngabantosan ngajaga fungsi peujit normal awak manusa, mangrupikeun zat énergi anu handap, katelah nutrisi katujuh awak manusa, kadaharan konjac anu dibentuk ku konjac gluomannan raosna kuat, elastis sareng renyah, mangrupikeun kadaharan anu idéal pikeun jalma anu resep kaéndahan!
2、 Inpormasi produk beuteung rambut sayuran hot pot?
Merek: KETOSLIM MO
Teu organik;
Eusi bersih: 22g per kantong leutik, ngan ukur 23Kkal per kantong;
Asal mérek: Cina
Rasa: rasa hot pot, rasa cabé acar, rasa kol acar, rasa lada
Ukuran kemasan: 16*15cm
Panyimpenan: Simpen di tempat anu tiis sareng garing



