Mie gandum utuh Ketoslim Mo Shirataki mie organik garing
Ngeunaan barang ieu
Mie konjac oat mangrupikeun salah sahiji jinis mie urangramah keto katuangan konjac, disebut ogéMie oat Shirataki or Mie oat ajaib, teu siga séri anu sanés, mi konjac oat ieu dicampur sareng tipung oat sareng tipung konjac, nambihan serat oat kana campuran éta henteu ngan ukur ningkatkeun tékstur mi sapertos mi endog biasa tapi ogé ningkatkeun mangpaat nutrisi mi. éta sababna disebut "Mie Ajaib". Dijieun tina tutuwuhan konjac, anu dipelak di Asia Tenggara, utamina Cina sareng Jepang. Tutuwuhan ieu pinuh ku serat pangan. Persis ngajantenkeun produk kami gaganti tuangeun anu sampurna pikeun jalma anu ngirangan beurat awak.
KUMAHA CARANA NGONSUMEN/NGANGGO
-
1. Tumis bawang bombay, kécap asin, kécap asin, jeung minyak wijen.
2. Asupkeun sayuran kana panci.
3. Tambahkeun mi teras aduk rata.
4. Tambahkeun uyah teras rasakeun.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | mie oat konjac |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Tepung oat, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 9 Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Patarosan: Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Jawaban: Henteu, éta aman kanggo anjeun tuang.
Patarosan: Naha mi konjac dilarang?
Jawaban: Ieu dilarang di Australia kusabab résiko kaselek.
Patarosan: Naha henteu kunanaon tuang mi konjak unggal dinten?
Jawaban: Muhun tapi henteu terus-terusan.




