mi ajaib kadaharan utuh lasagna oat konjac | Ketoslim Mo
Beda antara oatmeal sarengpasta(atanapi spaghetti) nyaéta pasta langkung ipis sareng lasagna oat langkung lega, tapi didamel nganggobubuk konjac, hijikadaharan keto organikKonjac rendah karbohidrat ngajantenkeun peujit anjeun langkung bersih
OEM & ODM mie Shirataki anu nikmat sareng tuangeun vegetarian konjac bébas gluten lasagna konjac oat
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Lasagna Konjac Oat-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat luhur |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 8Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami




