mie pasta kalori rendah 丨Ketoslim Mo mie wortel bébas gluten
Pasta rendah kalorimie asalna dijieun tinaakar konjac, anu pinuh ku serat pangan, enol lemak sareng enol karbohidrat, pilihan anu wijaksana pikeun metode kaleungitan beurat awak, bentukna sapertos tradisionalbihun(spageti). Sareng urang tambahkeun bubuk sayuran wortel, upami anjeun resep rasa wortel, ieu panginten cocog pikeun anjeun,mi konjakhambar, kadaharan vegan ieu tiasa langkung ngeunah, masakna ogé gampang sareng merenah, sareng anjeun tiasa nambihan bahan atanapi saos naon waé pikeun ngadamel resep khusus anjeun nyalira,. Kusabab serat dietary anu seueur, anjeun bakal ngarasa lapar saatos interval anu langkung lami, manpaatna langkung ti ieu, enol karbohidrat saé pikeundiabétes, rasakeun mi anu ngeunah tanpa hariwang ngeunaan nanaon, cobian mi konjak kami sareng hirup séhat ayeuna!
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | mi konjak-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai, Bubuk wortel |
| Umur simpan: | 12 bulan |
| Fitur: | bébas gluten/lemak/gula, rendah karbohidrat |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 21kJ |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7mg |
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Kulubkeun cai nu geus diasinan saeutik kana panci badag. Asupkeun pasta teras masak salami 8 dugi ka 10 menit atanapi dugi ka dente; tiriskeun.
2. Dina waktos anu sami, dina panci alit kalayan seuneu sedeng, lelehkeun 1 séndok téh mentega. Tambahkeun bawang bodas sareng masak salami 30 dugi ka 60 detik atanapi dugi ka bawang bodas mimiti robah warna konéng emas.
3. Dina mangkok alit, campurkeun peterseli, basil, marjoram, timi, 1 séndok mentega, uyah sareng lada hideung bubuk sareng bawang bodas anu parantos asak; aduk rata. Aduk sareng pasta teras sajikeun.
Anjeun ogé panginten resep
Anjeun tiasa naroskeun
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.
Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.





