Borongan Zero Carb 0 Gajih Konjak Konnyaku Snack Jelly
Meser jeli enol kalori anu pangsaéna kalayan harga anu panghandapna?
Anjeun parantos sumping ka tempat anu leres! Global Search mangrupikeun platform online anu efektif pikeun merek sareng penjual pikeun ngamajukeun produkna sareng pikeun konsumén mésér barangna. Kalayan rupa-rupa produk dina ratusan kategori, ieu mangrupikeun tujuan hiji-eureun pikeun naon waé anu anjeun peryogikeun.
Kami damel sareng rébuan merek terkemuka sareng penjual anu dipercaya pikeun nyayogikeun rupa-rupa pilihan produk ka anjeun. KalayanKetoslim Mo, anjeun bakal ningali toko resmi merek sareng seueur penjual mandiri anu ngajualProduk 100% asli,sacara individual nawiskeun barang sareng jasa anu nyumponan kabutuhan unggal palanggan. Nalika mésér jeli enol kalori, anjeun pastina sanés tanpa pilihan. Ngarasakeun tabungan anu saé, diskon sareng nilai anu saé nalika anjeun mésér jeli 0 kalori dinaketoslim Mopikeun harga sareng kualitas.
Jelly Kalori anjeun bakal dikirimkeun langsung ka panto bumi anjeun, dimana waé anjeun aya, dijamin bakal balik tanpa repot. Mastikeun kualitas produk sareng kapuasan palanggan mangrupikeun prioritas utama kami. Pariksa rupa-rupa jelly 0 kalori sareng pesen ayeuna!
Upami anjeun milarian anu mewah atanapi murah Jeli 0 kaloriy, anjeun pasti tiasa kéngingkeun di dieu! Konnyaku tiasa dianggo dina dua rasa anu béda: peach sareng anggur. Soék sapanjang garis putus-putus di luhur kantong alit, ékstrusi langsung tiasa didahar, tong hariwang ngeunaan tuang jeli pikeun ngajantenkeun diri anjeun éra pisan, konci na nyaéta 0 kalori serat anu luhur, jalma anu kaleungitan beurat badan tong sono!
Borongan Zero Carb 0 Gajih Konjak Konnyaku Snack Jelly
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Jeli Konjak |
| Beurat bersih pikeun mi: | 300g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 0 Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4.5g |
| Gula | 0g |
| Natrium: | 0mg |
Anjeun Ogé Tiasa resep:
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat





