mie Shirataki sakabeh pangan| Ketoslim Mo
Cara daharna: (Ngarasa nikmat dina tilu léngkah)
1. Tuangkeunmi konjakkana mangkok.
2. Tambahkeun cai nu ngagolak, tutup teras antepkeun mie direndem salami 1 menit;
3. Tuangkeun cai nu ngagolak, tuang kana kantong adonan teras aduk rata sateuacan disajikeun.
Catetan:
1. Zat alergenik: Mi Shuang Shuang ieu (Mie konjak) ngandung kécap sareng produk sisikian anu ngandung gluten;
2. Métode panyimpenan: Simpen di tempat anu tiis sareng jauh tina cahaya sareng teu tiasa dibekukeun
3. Umur simpan: 12 bulan
Tip: Upami kantong jerona ruksak atanapi ngembang atanapi janten gelatin, punten ulah didahar. Éta tiasa digentos di tempat ngagaleuhna. Sajumlah alit bahan hideung dina produk ieu mangrupikeun komponén Konjac, punten tong hariwang.
Tabel fakta nutrisi mi konjak
Pedaran Produk
Bahan-bahan mi konjak: cai,Bubuk konjak, tipung jagong, asam sitrat
| Énergi: | 71KJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Serat pangan | 4.2g |
| Natrium: | 0mg |
Lembar fakta nutrisi pikeun bungkus saos
● Bahan-bahan udang karang: cai nginum, minyak kacang kedelai, pasta kacang, saos hoisin, gula batu kristal tunggal, rempah-rempah, cabé, uyah anu tiasa didahar, bumbu sari hayam, monosodium glutamat, saos tiram (kalebet warna karamel), bawang bombay, jahé, bawang bodas, ekstrak ragi jenis rasa, lada Sichuan, rasa sareng rempah-rempah kadaharan, disodium nukléotida, disodium suksinat
Bahan-bahan dina bungkus campuran Dong Yin Gong: cai nginum, minyak sayur, uyah, sup bodas tulang babi, bubuk kalapa, laos, sereh, jsb.
● Bahan-bahan bungkus bumbu daging sapi sup emas: lobak acar, cai nginum, minyak sayur sup tulang babi, saos cabé, monosodium glutamat, cabé acar (sayuran acar), jahé acar (sayuran acar), sayuran acar (sayuran acar), uyah anu tiasa didahar, jsb.
Rasa udang karang anu lada
Mie Konjac tiis
Spésifikasi: 225g/kantong
Mi konjak 200g (padet > 150g) + 25g campuran udang karang
| Énergi: | 1525KJ |
| Protéin: | 4.7g |
| Lemak: | 31.2g |
| Karbohidrat: | 17.1g |
| Serat pangan | 3985g |
| Natrium: | 6.1mg |
Rasa Dong Yin Gong gaya Thailand
Mie Konjac tiis
Spésifikasi: 240g/kantong
Beungeut konjak 215g (padet > 170g) + bungkus campuran Dong Yin Gong 25g
| Énergi: | 1314KJ |
| Protéin: | 4.5g |
| Lemak: | 24.3g |
| Karbohidrat: | 19.9g |
| Natrium: | 6950mg |
Sup emas rasa sapi gajih
Mie Konjac tiis
Spésifikasi: 240g/kantong
Beungeut konjak 215g (padet > 170g) + Sup Emas Lemak Sapi bungkus 25g
| Énergi: | 1010KJ |
| Protéin: | 6g |
| Lemak: | 20.6g |
| Karbohidrat: | 8.6g |
| Natrium: | 6174mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Anjeun ogé panginten resep
Dupi anjeun tiasa ngagaringkeun mi konjak?
Idealna mah lamun geus garing, bisa disimpen lila di dapur. Tapi moal bisa didahar geus kadaluwarsa. Ngarareunah jeung sayuran nu digoréng, kécap asin, jeung potongan hayam/vegan.
Dupi anjeun tiasa mésér mi shirataki garing?
Rasana saeutik pisan, janten cocog pisan sareng seueur bahan sareng saos anu béda. Mi konjak umum nyaéta "baseuh" sareng "garing", sareng ogé sayogi dina rupa-rupa bungkusan, sapertos kantong, kotak, kotak aluminium foil, jsb.
Kumaha carana masak mi konjac garing?
Asupkeun mi garing kana mangkok, tuang kana cai nu ngagolak teras rendem salami 10 menit. Mi garing laun-laun bakal lemes. Kulub cai dina panci, tambahkeun mi, masak salami 10 menit, tambahkeun bahan-bahan, bumbu sareng lauk pauk, teras sendok sareng tuang.






