Mie Grosir pikeun ngirangan beurat awak Mie udon konjac khusus | Ketoslim Mo
Mie udon konjacnyaéta kadaharan anu unik, anu ngajantenkeun jalma ngarasa wareg, ku kituna ngontrol asupan kadaharan kalori tinggi anu sanés pikeun ngahontal pangaruh leungitna beurat, tapi kalayan kalori anu sakedik pisan.
Ieumie pikeun ngurangan beurat awakbeunghar ku glukomanan, anu didamel tina akar konjac jantenbubuk konjacsareng diolah janten mi béas, mi maggi atanapi mi ramen. Kanyataanna, seueur panilitian anu nunjukkeun yén glukomanan tiasa ngabantosan anjeun ngirangan beurat awak.
Mie shirataki pasta konjac bébas gluten 270g mie udon konjac
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie konjak-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | bébas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat anu luhur |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 5Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Anjeun ogé panginten resep
Kanggo ningali langkung seueur, klik di dieu:
Naon konjac Dahareun | Ketoslim Mo
Kumaha carana ngadamel konjac| Ketoslim Mo
Kumaha nyiapkeun mie ajaib
Tempat mésér mi ajaib| Ketoslim Mo
Naha mie saé pikeun ngirangan beurat awak?
Ngadahar konjac tiasa ngabantosan awak manusa ngirangan beurat awak. Anu mimiti, konjac ngandung glukomanan, anu bakal ngabareuhan saatos lebet kana awak manusa, ngajantenkeun jalma ngarasa wareg, ngirangan napsu awak manusa, sahingga ngirangan asupan tuangeun kalori, anu gaduh pangaruh anu tangtu kana ngirangan beurat awak. Kadua, konjac beunghar serat pangan, anu tiasa ningkatkeun peristaltik peujit manusa, ngagancangkeun buang air besar manusa, ngirangan waktos cicingna tuangeun dina awak manusa, sareng gaduh pangaruh positip kana ngirangan beurat awak. Salian ti éta, konjac ogé mangrupikeun jinis tuangeun basa anu saé pikeun awak. Upami jalma anu gaduh konstitusi asam tuang konjac, zat basa dina konjac tiasa digabungkeun sareng zat asam dina awak pikeun ningkatkeun métabolisme manusa sareng ngagancangkeun konsumsi kalori, anu gaduh pangaruh positip kana ngirangan beurat awak. Nanging, kedah dicatet yén kusabab konjac ngandung jumlah aci anu tangtu, konsumsi anu kaleuleuwihi gampang ningkatkeun jumlah panas dina awak sareng gaduh pangaruh sabalikna tina kaleuleuwihi, janten urang kedah waspada. Upami anjeun hoyong ngirangan beurat awak kalayan leres, anjeun kedah ngagabungkeun diet sareng olahraga supados séhat
Naha Chowmein saé pikeun ngirangan beurat awak?
Tumis biasa teu aya pangaruhna kana leungitna beurat awak, sareng moal aya pangaruhna, tapi upami anjeun tuang mi konjak, éta ngandung glukomanan anu tiasa ningkatkeun gerakan saluran cerna, ngaleungitkeun racun dina awak, supados ngahontal pangaruh leungitna beurat awak.
Naha mi tiasa ngajantenkeun gendut?
Kuring teu nyaho naha mi biasa bakal ngajadikeun anjeun gendut, tapi mi konjak pasti moal, sabalikna. Mi konjak bakal ngajadikeun anjeun kurus.





