Kadaharan Siap Saji | Pangganti Sangu, Sangu Konjac Instan | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Formula béas konjac instan sami sareng béas konjac, tapi éta béas garing. Anjeun tiasa ngerendamna dina cai panas salami sababaraha menit sateuacan didahar. Béas instan konjac merenah sareng gancang, sareng anjeun tiasa ngaraosan tuangeun anu nikmat ngan ukur sababaraha menit. Éta cocog pikeun pagawé kantor sareng konsumén anu tuang nyalira pikeun ngaraosan tuangeun anu saderhana sareng gancang; tapi béas konjac mangpaat pikeun awak manusa. Bahan utama tinaKetoslimMo'sProduk konjac nyaéta akar konjac, anu beunghar ku nutrisi. Ngandung glukomanan sareng serat pangan, henteu ngandung gula sareng kalori na handap pisan.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Beras Konjak Instan Halal |
| Bahan Utama: | Cai, bubuk Konjak |
| Fitur: | Kadaharan halal/Serat luhur/Kadaharan vegan/Rasa lada |
| Fungsi: | Ngurangan Beurat Badan, Gampang dibawa, Pangganti Kadaharan Vegetarian |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Beurat bersih: | 230g |
| Karbohidrat: | 31g |
| Kandungan Lemak: | 7.2g |
| Umur simpan: | 12 Bulan |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji eureun |
| 2. Leuwih ti 10 taun pangalaman | |
| 3. OEM ODM OBM sayogi | |
| 4. Sampel gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
| Fakta Gizi | |
| 2 porsi per wadah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah Per porsi: | 212 |
| Kalori | |
| %Nilai Harian | |
| Total Lemak 7.2g | 12% |
| Total Karbohidrat 31g | 10% |
| Protéin 3.8g | 6% |
| Serat Pangan 4.3g | 17% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebet 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 553mg | 28% |
| Sanés sumber kalori anu signifikan tina lemak, lemak jenuh, lemak trans, koléstérol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium sareng beusi. | |
| *Persen Nilai Harian dumasar kana diet 2.000 kalori. | |
Kauntungan urang
KADAHARAN HALAL:Ketoslim MoBéas konjac halal sareng saluyu sareng standar diet Islam. Ieu hartosna konsumen Muslim tiasa ngaraosan tuangeun anu nikmat ieu tanpa hariwang ngeunaan konsistensi anu ketat.
KANDUNGAN SERAT NU LUHU: Beras konjac instan beunghar ku serat pangan, anu mangrupikeun suplemén dasar pikeun ngajaga kaséhatan. Kandungan serat anu luhur ningkatkeun fungsi sistem pencernaan, nyegah panyumbatan, sareng ngabantosan ngontrol kadar gula getih sareng koléstérol. Ku ngonsumsi Beras Konjac kami, anjeun tiasa kalayan gampang ningkatkeun asupan serat pangan anjeun pikeun ningkatkeun kaséhatan anjeun sacara umum.
Vegetarian: Béas konjac kami mangrupikeun katuangan vegetarian tanpa aditif naon waé. Ieu mangrupikeun pilihan anu idéal pikeun anu nuturkeun diet anu resep vegetarian. Naha anjeun resep vegetarian atanapi anu milarian pilihan vegan, Konjac Rice Moments kami nyayogikeun anjeun tuangeun vegan anu bergizi.
RASA NGENAH: Béas konjak instan kami ngagaduhan rasa anu beunghar sareng lada, mawa pangalaman rasa anu pikaresepeun pikeun anu resep kana tuangeun lada. Pedas tiasa nambihan rasa kana tuangeun bari ogé ngarangsang rasa lapar sareng ningkatkeun minat kana tuangeun. Upami anjeun resep tuangeun lada, béas konjak kami bakal masihan anjeun tuangeun panas anu nikmat.
Gambar Rincian
Métode Masak
Skenario anu Lumaku
Pabrik






