produk konjac Kadaharan kaséhatan vegan Ketoslim Mo Hot pot beuteung bodas buluan
Ngeunaan barang ieu
Produk Konjac: Produk Konjac kalebetbéas shirataki, mi shirataki, udang konjak,jajanan konjac, jsb. éta disebut beuteung buluan konjac bodas. diekstrak tinaakar konjac, anu ogé disebut konnyaku, Ngaran Latin pikeuntutuwuhan konjac
nyaétaAmorphophallusJalma-jalma ogé nyebutna konjaku, ubi gajah, létah sétan, palem oray, sareng lili voodoo. Umbi pepelakan éta – bagian pepelakan anu tumbuh di jero taneuh – ngandung serat leyur anu disebutglukomanan.
Ieuakar konjackadaharan bentukna siga beuteung buluan, warnana bodas, rasana kawas dikunyah, tapikadaharan vegan, resep dianggo dina rupa-rupa metode sapertos hot pot, jajanan, lauk pauk.. bentukna sapertos daging beuteung buluan, kadaharan rendah kalori, gaganti anu idéal pikeun jalma anu nuju diét, ogé saé pikeun penderita diabetes.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
1. Panaskeun panci nepi ka ngagolak.
2. Bilas beuteung anu buluan salami 1 dugi ka 2 menit.
3. Asupkeun kana panci panas, teras bilas dina panci, salami sababaraha detik atanapi kulubkeun sakumaha karesep anjeun.
3. Ngarasakeun waé kadaharan anu nikmat.
Tag Produk
| Ngaran produk: | Beuteung buluan konjac bodas |
| Beurat bersih pikeun mi: | 500g |
| Bahan Utama: | Cai,Tepung Konjak |
| Umur simpan: | 12 bulan |
| Fitur: | bébas gluten/ Rendah protéin/ Rendah lemak |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 73kJ |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 2.8g |
| Natrium: | 0mg |
Tanya Jawab:
Naha konjac dilarang?
Dilarang tina produk manisan ku Komisi Éropa kusabab poténsi bahaya pikeun barudak.
Dupimi konjakgoréng pikeun anjeun?
Henteu, Panalungtikan mendakan yén konjac tiasa ngabantosan nurunkeun koléstérol total, koléstérol LDL (goréng), sareng trigliserida.
Naha konjac dilarang di Australia?
Muhun, kusabab aya potensi bahaya pikeun barudak.
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Ketoslim mo Co., Ltd. nyaéta produsén kadaharan konjac kalayan alat uji anu dilengkepan kalayan saé sareng kakuatan téknis anu kuat. Kalayan rupa-rupa, kualitas anu saé, harga anu murah sareng desain anu bergaya, produk kami seueur dianggo dina industri kadaharan sareng industri sanésna.
Kaunggulan kami:
• 10+ taun pangalaman industri;
• 6000+ pasagi lahan pepelakan;
• 5000+ ton kaluaran taunan;
• 100+ pagawé;
• 40+ nagara ékspor.

Naha mi konjak goréng kanggo anjeun?
Henteu, éta didamel tina serat pangan anu leyur dina cai, anu ngabantosan ngirangan beurat awak.
Naha akar konjac dilarang di Australia?
Sanaos produk ieu dimaksudkeun pikeun didahar ku cara dipencet wadahna sacara lembut, konsumen tiasa nyedot produk éta kalayan kakuatan anu cekap dugi ka teu ngahaja ngalebetkeun kana trakea. Kusabab bahaya ieu, Uni Éropa sareng Australia ngalarang jeli buah Konjac.
Naha mi konjak tiasa nyababkeun gering?
Henteu, didamel tina akar konjac, nyaéta salah sahiji jinis tutuwuhan alami, mi konjac anu diolah moal ngabahayakeun anjeun.
Naha mi konjac téh Keto?
Mi konjak téh ramah-keto. Mi ieu diwangun ku 97% cai jeung 3% serat. Serat téh karbohidrat, tapi teu mangaruhan kana insulin.





