Produsén mie shirataki garing 75g mie konjac garing | Ketoslim Mo
Mie Konjak Garing
Kumaha carana tuang:
Rendam konjackmi konjak garingdina cai salami 30 menit, rendem dugi ka lemes, teras bilas ku cai bersih. Anjeun tiasa nganggo éta salaku mie pokok atanapi salaku lauk sapertos hot pot, semur, jsb.
Upami anjeun nyobian garingmi shiratakiPikeun anu mimiti, disarankeun anjeun tuang sakedik heula pikeun nyingkahan kembung sareng rarasaan anu teu nyaman.
Hambar pisan jeung nikmat! Sajikeun waé jeung saos karesep anjeun! mi shirataki garing sarupa jeungmie ubi ketosabab téksturna hampang pisan, anu hartosna sampurna pikeun nambahkeun rempah-rempah sareng ngadamel masakan naon waé anu anjeun impikeun.
Tempat meuli mi shirataki
Ketoslim MoSalaku panyadia jasa katering hiji eureun, kami nyayogikeun produk pangsaéna kalayan harga anu pangsaéna pikeun réstoran, bar, supermarket, dapur, gim, toko tuangeun ringan sareng seueur deui.
Tujuan kami henteu ngan ukur pikeun nyayogikeun palanggan kamiproduk grosir pangsaénakalawan harga anu panghandapna, tapi ogé pikeun nyayogikeun layanan palanggan hiji-ka-hiji anu saé sareng pangiriman gancang. Saatos aya di industri konjac salami langkung ti dasawarsa sareng gaduh agén di sakumna nagara sareng kami, kami bangga ngawangun hubungan anu langgeng sareng pemilik restoran, tempat kuliner sareng profesional jasa dahareun di sakumna nagara sareng ngarepkeun janten toko hiji-eureun pikeun sadaya kabutuhan dahareun grosir anjeun.
75g mi konjac garing bébas lemak katuangan diet keto sareng saos
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie Konjak Garing -Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 75g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie pikeun ngurangan beurat awak |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 21Kkal |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4.9g |
| Serat pangan | 0.7g |
| Natrium: | 6.1mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Naha mi shirataki téh bisa garing?
| Léngkah 1 | Kadaharan konjacDiawetkeun ku cai biasana henteu garing. Kauntungannana nyaéta henteu ngagaduhan bau Shirataki anu khas, sareng garing sareng gampang diangkut sareng disimpen. Ampir teu aya rasa, tapi gampang nyerep kaseueuran saos, sapertos roti bumbu dina ramen, kécap, atanapi saos tumis. |
| Léngkah 2 | Mi garing jenis ieu, kantong leutikna 75 gram, kantong leutik tiasa beuratna sapertos jalmi, upami anjeun biasana tuang langkung seueur, anjeun tiasa nempatkeun 2 potongan kanggo masak oh |
Anjeun ogé panginten resep
Dupi anjeun tiasa ngagaringkeun mi konjak?
Idealna mah lamun geus garing, bisa disimpen lila di dapur. Tapi moal bisa didahar geus kadaluwarsa. Ngarareunah jeung sayuran nu digoréng, kécap asin, jeung potongan hayam/vegan.
Dupi anjeun tiasa mésér mi shirataki garing?
Rasana saeutik pisan, janten cocog pisan sareng seueur bahan sareng saos anu béda. Mi konjak umum nyaéta "baseuh" sareng "garing", sareng ogé sayogi dina rupa-rupa bungkusan, sapertos kantong, kotak, kotak aluminium foil, jsb.
Kumaha carana masak mi konjac garing?
Asupkeun mi garing kana mangkok, tuang kana cai nu ngagolak teras rendem salami 10 menit. Mi garing laun-laun bakal lemes. Kulub cai dina panci, tambahkeun mi, masak salami 10 menit, tambahkeun bahan-bahan, bumbu sareng lauk pauk, teras sendok sareng tuang.






