Kadaharan Konjac Rendah Kalori Mie Inatant Konjac Gold
Mie Instan Konjac Gold ramah kana keton kusabab kandungan karbohidratna anu ampir teu aya.
Kalayan ngan ukur 1,2 g karbohidrat sareng 5 kalori per 270 g,Mie konjaksampurna pikeun anu hoyong pasta dina diet keto. Pikeun vegetarian atanapi anu tuang bébas gluten, mi konjac mangrupikeun salah sahiji katuangan anu ngirangan lemak dina diet ketogenik, jantenkeun éta pilihan anu saé sabab tiasa dipendakan di réstoran, gim, supermarket sareng platform bungkus.
Kusabab mi Konjac beuki populér, sababaraha merek ngahasilkeun bubuk konjac anu tos siap pakai. Upami anjeun nuju diet rendah karbohidrat, anjeun kedah ati-ati supados bahan tambahan, sapertos saos, pemanis, sareng sayuran aci, henteu ngaleuwihan wates karbohidrat anjeun.
Konjac (juruo), kalori rendah
Kandungan aci anu handap sareng rasa wareg anu kuat
Dina diet rendah karbohidrat ketogenik
Bisa dianggo pikeun ngagantikeun tipung
Tapi anjeun kedah terang hal-hal ieu ngeunaan pantangan konsumsi konjac:
1. Konjak atah ngandung racun, janten pastikeun asak langkung ti tilu jam sateuacan didahar.
2. Konjac ngandung serat pangan anu beunghar pisan, anu hésé dicerna sareng diserep saatos lebet kana peujit. Ku kituna, jalma anu fungsi pencernaanna goréng sareng gangguan pencernaan henteu kedah tuang kaleuleuwihi unggal waktos.
3. Konjac pilek, jalma anu ngagaduhan gejala pilek kedah ngirangan tuang.
4, Konjaknyaéta buuk, pasien panyakit kulit anu ngagaduhan ruam, ateul sareng gejala sanésna kedah tuang kirang.
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Mie Instan Konjac Gold-Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | nurunkeun beurat awak, nurunkeun gula getih, mi diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 125KJl |
| Protéin: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 6.4g |
| Natrium: | 12mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Pangaweruh séjén ngeunaan mi konjac
| 1 Nopémber | Naha konjac téh ngeunah pisan?Akar konjac ngandung sakitar 40% serat leyur -- glukomanan. Kusabab ciri khasna nyaéta nyerep cai anu kuat, konjac beunghar ku serat pangan, anu tiasa ngahasilkeun rasa wareg, ngirangan koléstérol sareng ngimbangan gula getih. |
| 2 Nopémber | Naha konjac téh ngeunah pisan?Konjac ngandung serat leyur, nyaéta glukomanan, anu nyiptakeun rasa wareg kusabab prosésna anu laun pisan ngaliwatan saluran pencernaan sareng parantos kabuktosan tiasa nurunkeun koléstérol sareng ngimbangan gula getih. Sabaraha saéna konjac gumantung kana kumaha anjeun masakna. |
| 3 Nopémber | Naha mi konjak 0 kalori? Mi konjac ampir bébas kalori (rata-rata 8 kalori per 200g) didamel tina akar pepelakan konjac (konnyaku), anu didamel janten tipung sateuacan dirobih janten mi anu rupa-rupa lébarna. Mi konjac rendah kalori, tapi tetep nyugemakeun, sabab seratna luhur pisan. |
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Naha mi instan emas ningkatkeun gula getih?
Mi konjak Serat ieu ngalambatkeun pencernaan sareng ngabantosan nurunkeun lonjakan gula getih. Kusabab dicerna laun, glukomanan ogé nyayogikeun tuangeun pikeun baktéri anu saé dina usus besar supados tiasa ngahasilkeun asam lemak ranté pondok, ngirangan peradangan, sareng ngarangsang pelepasan hormon enterotropik péptida YY. Anu tiasa mangpaat pikeun kaséhatan peujit anjeun.
Mie instan emas konjak rendah karbohidrat?
Oh, kitu! Kanyataanna, éta produk enol karbohidrat! Sareng bébas gluten!
Naha hésé nyerna mi konjak?
Kandungan karbohidrat anu tiasa difermentasi dina konjac biasana saé pikeun kaséhatan anjeun, tapi ogé tiasa sesah dicerna ku jalma-jalma tertentu. Nalika anjeun tuang konjac, karbohidrat ieu difermentasi dina peujit ageung anjeun, dimana éta tiasa nyababkeun rupa-rupa efek samping gastrointestinal.






