low cal spaghetti konjac soba mie | Ketoslim Mo
Naha anjeun buru-buru? Ku bilas gancang, ieu alami,mi rendah kalorisiap didahar! Rasa nétralna ngajantenkeun mi ieu serbaguna, tapi cara karesep urang pikeun ngadaharna nyaéta masak dina sup sareng sayuran anu dicincang, atanapi tumis sareng hayam sareng sayuran. Bonus: Sajian 4 ons nyayogikeun 15 persén tina asupan kalsium sadinten anjeun. Sanaos éta henteu saloba sagelas susu, éta masih seueur nutrisi anu biasana anjeun moal mendakan dina mangkok mi.
2021 Pasta nétral anyar, mi konjac bébas asam sareng alkali, mi konjac soba
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | mi konjac soba -Ketoslim Mo |
| Beurat bersih pikeun mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjak, Cai |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Fitur: | gluten/lemak/bébas gula, rendah karbohidrat/serat anu luhur |
| Fungsi: | ngirangan beurat awak, nurunkeun gula getih,mie diet |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Suplai hiji-eureun Cina2. Pangalaman langkung ti 10 taun3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ Rendah |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 8Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0.4g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Gizi
Pangganti Kadaharan Ideal -- Kadaharan Diét Séhat
Ngabantosan ngirangan beurat awak
Rendah kalori
Sumber serat pangan anu saé
Serat pangan anu leyur
Ngurangan hiperkolesterolemia
Ramah keto
Hipoglikemik
Diajar langkung seueur ngeunaan produk Ketoslim Mo
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami




