Béas Konjak Garing Tilu Warna Keto | Béas Glikemik Rendah | Ketoslim Mo
Ngeunaan barang
Ketoslim MoKeto Tri-WarnaBéas Konjak Garingnyaéta produk anu bergizi sareng nikmat kalayan indéks glikemik anu handap, dirancang khusus pikeun anu ngalaksanakeun diet ketogenik. Didamel tina konjac, sayuran akar anu rendah kalori sareng serat tinggi, kami masihan anjeun alternatif pikeun sangu tradisional.
Éta hadir dina tilu warna anu caang, wungu, héjo sareng konéng, ngawakilan tilu sisikian, nambihan rupa-rupa kana tuangeun anjeun. Warna-warni ieubéas konjakteu ngan ukur bakal nyugemakeun kuncup rasa anjeun tapi ogé bakal nambahan warna kana tuangeun keto anjeun.
Fiturna
Lima fitur utama keto tilu warnabéas konjakProduk indéks glikemik rendah:
1. Kadaharan vegetarian tradisional Cina anu merenah
2. Pilih pepelakan organik
3. Penanaman ékologis, teu nganggo pupuk kimia atanapi péstisida
4. Panyaringan manual pikeun mastikeun kualitas produk
5. Produk sertipikat
Kauntungan
4 Kaunggulan utama tina produk béas konjac tilu warna keto anu indéks glikemikna handap:
1. Nutrisi, rendah lemak sareng pangganti tuangeun lengkep
2. Glikemik Rendah / Gi Rendah
3. Cocog pikeun penderita diabetes
4. Pilihan sisikian, pinuh sareng kenyal
Pedaran Produk
| Ngaran produk: | Béas Konjac tilu warna |
| Bahan Utama: | Béas, tipung jawawut, tipung jagong, tipung kentang wungu, tipung ubi jalar, tipung kentang, tipung soba, tipung oat, tipung quinoa, tipung barley dataran tinggi, bubuk protéin gandum, bubuk serat pangan, bubuk melon pait, bubuk cordyceps militaris, bubuk seledri, bubuk kacang héjo, bubuk ubi, bubuk akar kudzu, ekstrak daun murbei, bubuk wolfberry, bubuk siki rami,bubuk konjac, bubuk poria, aci jagong amilosa tinggi (tahan), uyah anu tiasa didahar |
| Fitur: | Gi Rendah/Rendah lemak/Rendah Karbohidrat/Natrium Rendah |
| Fungsi: | Ngurangan Beurat Badan, Ngurangan Gula Darah, Kadaharan Alternatif Diabetes |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Beurat bersih: | bisa disaluyukeun |
| Karbohidrat: | 75.2g |
| Kandungan Lemak: | 1.7g |
| Umur simpan: | 12 Bulan |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji eureun |
| 2. Leuwih ti 10 taun pangalaman | |
| 3. OEM ODM OBM sayogi | |
| 4. Sampel gratis | |
| 5. MOQ Rendah |
Inpormasi Gizi
| Fakta Gizi | |
| 2 porsi per wadah | |
| Ukuran porsi | 1/2 bungkus (100g) |
| Jumlah Per porsi: | 356 |
| Kalori | |
| %Nilai Harian | |
| Total Lemak 1.7g | 3% |
| Lemak Jenuh 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Total Karbohidrat 75.2g | 25% |
| Protéin 7.4g | 12% |
| Serat Pangan 2.6g | 10% |
| Total Gula 0g | |
| Kalebet 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 42g | 2% |
| Sanés sumber kalori anu signifikan tina lemak, lemak jenuh, lemak trans, koléstérol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium sareng beusi. | |
| *Persen Nilai Harian dumasar kana diet 2.000 kalori. | |
Gambar Rincian
Skenario anu Lumaku
Pabrik






