Konjac Milkshake OEM / ODM proviate labél丨Ketoslim Mo
Ngeunaan barang ieu
Milkshake nutritional ngandung 144 kilojoule kalori, sedengkeun hamburger ngandung 800 kilojoule kalori. Ngaleueut milkshake sarua jeung lumpat salila 1 jam, ngojay salila 2 jam, jeung lumpat salila 8 kilométer. Aya loba rasa nu bisa dipilih.
CARA NGANGGO/NGANGGO:
Inuman instan, teu kedah ngantosan. Cara ngadaharna: Kocok supados bubukna rata, tambahkeun cai haneut, kocok dugi ka rata, sajikeun kalayan saé, anjeun ogé tiasa nyandak cangkir tina cai, tambahkeun cai panas, roti énjing bakal langkung nikmat sareng bergizi.
Tag Produk
| Ngaran produk: | Milkshake konjac |
| Beurat bersih pikeun mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Cai, Tepung Konjak |
| Umur simpan: | 12 bulan |
| Sertifikasi: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Bungkusan: | Kantong, Kotak, Sachet, Pakét Tunggal, Pakét Vakum |
| Layanan Kami: | 1. Pasokan hiji-eureun di Cina 2. Pangalaman langkung ti 10 taun 3. OEM & ODM & OBM sayogi 4. Sampel gratis 5. MOQ handap |
Inpormasi nutrisi
| Énergi: | 1436kJ |
| Protéin: | 54g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 338g |
Langkung seueur barang anu tiasa dijelajah
Tulis pesen anjeun di dieu sareng kirimkeun ka kami




